Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Patikėkite finansinius rūpesčius specialistams

buhalterines paslaugos klaipedoje

buhalterines paslaugos klaipedojeKiekvienas, bent kartą susidūręs su buhalterijos tvarkymu, pripažins, jog dažnai tai tikras galvos skausmas. Dėl šios priežasties vis dažniau ne tik didelės korporacijos, bet ir mažesnės įmonės ar individualią veiklą vykdantys asmenys kreipiasi pagalbos į buhalterius-specialistus. Buhalterinė apskaita Klaipėdoje – tai puikus sprendimas visiems, kurie nori nusimesti finansų tvarkymo naštą nuo pečių ir patikėti ją ekspertams. Kodėl verta rinktis šias paslaugas?

Visų pirma, buhalterinė apskaita Klaipėdoje apima itin platų paslaugų spektrą. Ekspertai pasirūpins visais finansiniais reikalais – nuo finansinės ir mokestinės apskaitos vedimo, pirkimų bei pardavimų registravimo, darbo užmokesčio apskaičiavimo bei registravimo iki mėnesinės bei metinės mokesčių deklaracijos, SODROS ataskaitos, statistinės ataskaitos ar pelno (nuostolio) ataskaitos. Esant reikalui, UAB „Vakarų finansai“ buhalteriai pasirūpins ir skolų suderinimu su kliento pirkėjais, banko ir kasos dokumentų registravimu. Tiek trumpalaikio turto kiekinė ir suminė apskaita sandėlyje, tiek ilgalaikio turto apskaita ir nusidėvėjimo skaičiavimas – paslaugos, kurias gali rinktis bendrovės klientai.

Šalia paslaugų gausos, buhalterinė apskaita Klaipėdoje – tinkamas sprendimas įvairaus dydžio įmonėms. Atsižvelgiant į skirtingus klientų poreikius, siūlomas atitinkamas kainoraštis. Pavyzdžiui, mikro įmonė, kurioje dirba nuo 1 iki 3 darbuotojų, turi nuo 10 iki 30 sutvarkyti reikalingų dokumentų, už paslaugas kiekvieną mėnesį mokės vos 30 eurų. Tuo tarpu mini įmonė su 4-10 darbuotojų, 30-60 sutvarkyti reikalingų dokumentų, gaus 110 eurų sąskaitą. Midi įmonės, įdarbinusios daugiau nei 10 asmenų ir turinčios per 60 buhalteriams skirtų dokumentų, mokės 260 eurų kas mėnesį. Jeigu jūsų įmonė dar didesnė, mėnesinę kainą suderinsite individualiai.

Galiausiai, UAB „Vakarų finansai“ teikia paslaugas ir ne Klaipėdoje įsikūrusioms įmonėms. Apskaitos tvarkymo kaina ir dokumentų siuntimo paslaugos tokiu atveju kainuos 15 eurų. Jeigu pastebite, jog išvardinti kainoraščiai jums ne itin tinka, kainas galima apskaičiuoti savarankiškai, pagal internetiniame puslapyje pateikiamus įkainius arba pasirinkti nuotolinių paslaugų variantą – pastaruoju atveju kainą suderinsite individualiai.

Taigi,  buhalterinė apskaita Klaipėdoje – puikus sprendimas tiek mažoms, tiek vidutinėms, tiek didelėms įmonėms. Platus paslaugų spektras, individualių įmonių poreikių įvertinimas ir lankstumas – tai pagrindinės priežastys, dėl kurių buhalteriai-specialistai geriausiai pasirūpins jūsų finansiniais reikalais.

1 thought on “Patikėkite finansinius rūpesčius specialistams

  1. Buhalteriniai rūpesčiai ne tik, kad geriau yra tvarkomi specialistų, bet ir privalo būti jiems palikti. Buhalterija nėra toks lengvas darbas, kaip daugeliui gali pasirodyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.