Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Penio pompos: privalumai ir patarimai, kaip jas naudoti ir pasirinkimui

Šiuolaikinėje sekso prekių rinkoje siūlomos penio pompos yra prietaisai, kurie padeda padidinti kraujo tekėjimą į varpą, sukuriant aplink varpą vakuumą. Šias pompas dažnai naudoja vyrai, kurie turi erekcijos sutrikimų arba kuriems sunku pasiekti ir išlaikyti erekciją. Šiame straipsnyje aptarsime penio pompos naudojimo privalumus, kaip naudoti penio pompą ir pateiksime patarimus, kaip išsirinkti tinkamą penio pompą.

Penio pompos naudojimo privalumai

Penio pompos per daugelį metų išpopuliarėjo kaip saugus ir veiksmingas būdas pagerinti vyrų erekcijos funkciją ir lytinį pajėgumą. Yra keletas penio pompos naudojimo privalumų, dėl kurių ji yra daugelio vyrų pageidaujama priemonė.

Geresnė erekcija

Vienas iš pagrindinių penio pompos naudojimo privalumų yra tas, kad ji pagerina erekciją. Daugeliui vyrų sunku pasiekti ar išlaikyti erekciją, o penio pompa gali būti veiksmingas sprendimas tokiu atveju. Naudojant penio pompą, aplink varpą sukuriamas vakuumas, dėl kurio į varpą plūsta kraujas. Šis padidėjęs kraujo pritekėjimas gali padėti pasiekti ir išlaikyti erekciją, o tai, savo ruožtu, gali lemti didesnį pasitenkinimą teikiančią seksualinę patirtį.

Didesnis varpos dydis

Kitas penio pompos naudojimo privalumas yra tas, kad ji gali padėti padidinti varpos dydį. Daugelis vyrų nepasitiki savo varpos dydžiu, o penio pompa gali padėti lengvai išspręsti šią problemą. Kai naudojate penio pompą, ji ištempia varpos audinius, todėl gali padidėti varpos ilgis ir apimtis. Nors rezultatai gali būti negrįžtami, penio pompos naudojimas gali padėti padidinti pasitikėjimą savimi ir pagerinti lytinį pajėgumą.

Geresnis lytinis pajėgumas

Naudodami penio pompą, vyrai taip pat gali pagerinti savo jūsų lytinį pajėgumą. Tiems vyrams, kuriems būna sunku išlaikyti erekciją arba pakankamai ilgai išsilaikyti lytinių santykių metu, penio pompos naudojimas gali labai pagelbėti. Pagerindama kraujo tekėjimą į varpą ir padidindama jos dydį, penio pompa gali padėti patirti didesnį pasitenkinimą lytinių santykių metu.

Alternatyva vaistams

Vyrams, kurie nenori vartoti vaistų nuo erekcijos sutrikimų, penio pompa gali būti gera alternatyva. Tai neinvazinis būdas pagerinti erekciją nevartojant tablečių.

Įperkamas

Be to, kalbant apie kitus erekcijos sutrikimų gydymo būdais, penio pompos yra palyginti prieinamos. Be to, jos yra daugkartinio naudojimo, todėl jums tereikia įsigyti vieną pompą ir galite ją naudoti daug kartų.

Kaip naudoti penio pompą

Penio pompos naudojimas yra gana paprastas procesas. Žemiau pateikiame pagrindinius žingsnius:

  • Paruoškite pompą: Prieš pradėdami naudoti pompą, įsitikinkite, ar ji yra švari ir teisingai sumontuota. Be to, pompos pagrindą galite patepti lubrikantu, pagamintu vandens pagrindu, kad aplink varpą susidarytų sandarumas.
  • Įkiškite varpą: Įkiškite varpą į pompą taip, kad ji būtų cilindro centre.
  • Sukurkite vakuumą: Pradėkite pumpuoti prietaisą, kad aplink varpą susidarytų vakuumas. Susidarant vakuumui, aplink varpą turėtumėte pajusti spaudimą.
  • Palaikykite vakuumą: Sukūrę vakuumą, palaikykite jį 10–20 minučių. Taip pat galite periodiškai atleisti vakuumą, kad kraujas galėtų grįžti į varpą.
  • Išimkite pompą: Po 10–20 minučių atleiskite vakuumą ir nuimkite pompą. Galite pastebėti, kad jūsų varpa yra didesnė ir kietesnė nei anksčiau.

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamą penio pompą

Renkantis penio pompą, rekomenduojama atsižvelgti į kelis svarbius aspektus:

  • Kokybė: Ieškokite penio pompos, kuri būtų tikrai aukštos kokybės, pagaminta iš patvarių medžiagų. Turėtumėte ieškoti pompos, kuri tarnautų ilgai ir nesugestų po kelių naudojimo kartų.
  • Dydis: Įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamo dydžio pompą savo peniui. Jei pompa per maža, ji gali nesukurti reikiamo vakuumo, o jei per didelė – ji gali netinkamai priglusti.
  • Slėgio matuoklis: Apsvarstykite galimybę pasirinkti pompą su manometru, kuris leidžia stebėti sukuriamo vakuumo kiekį – taip galėsite apsisaugoti nuo galimų traumų.
  • Patogumas: Ieškokite pompos, kuria būtų patogu naudotis. Penio pompa turėtų turėti minkštą sandarinimą aplink pagrindą, kad naudojimo metu nesukeltų diskomforto, dirginimo ir kitų nemalonių pojūčių.
  • Prekės ženklo reputacija: Rinkitės tik žinomo prekės ženklo, kuris turi daugybę teigiamų klientų atsiliepimų, penio pompą. Taip galėsite būti užtikrinti, kad perkate tikrai kokybišką gaminį, kuris veiks taip, kaip skelbiama, ir atitiks jūsų poreikius.

Žodis pabaigai

Penio pompos gali būti veiksmingas būdas pagerinti vyrų erekciją, padidinti varpą ir pagerinti lytinį pajėgumą. Be to, šis prietaisas yra nebrangi alternatyva įvairiems vaistams, kuriuos kitu atveju vyrams tenka vartoti gydant erekcijos sutrikimus. Naudojant penio pompą, labai svarbu atidžiai laikytis instrukcijų ir pasirinkti tinkamo dydžio ir iš patvarių medžiagų pagamintą pompą. Ieškokite patikimo prekės ženklo pompos, kuri turėtų slėgio matuoklį ir patogų sandariklį. Kaip ir bet kurio medicininio prietaiso naudojimo atveju, prieš naudojant penio pompą, rekomenduojama pasitarti su sveikatos priežiūros specialistu, ypač jei turite kokių nors sveikatos sutrikimų.

Sekso prekės, prezervatyvų parduotuvė Vilniuje – Prezervatyvai.net

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.