Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip taisyklingai naudoti prezervatyvą?

prezervatyvai

Jeigu norite, kad prezervatyvas sekso metu tinkamai atliktų jam skirtą funkciją – svarbu, kad būtų naudojamas tinkamai. Gali atrodyti, kad tokia rekomendacijas yra tiesiog juokinga. Tačiau praktika rodo, kad ypač jauni žmonės vis dar dažniau renkasi netinkamus sargius, ką jau kalbėti apie tai, kad jie nemoka jų tinkamai naudoti. Dėl to sekso metu sargis gali plyšti, jis gali nusmukti. Natūralu, kad tuomet apsaugos nebus.

Kaip tinkamai naudoti prezervatyvus? Tai ir aptarsime straipsnyje. Taip pat norime atkreipti dėmesį į tai, kad ne tik jaunimas, kuris dar dažnai neseniai  pradėjo užsiimti seksu – gali nemokėti uždėti sargio. Deja, ir aktyvų lytinį gyvenimą ilgus metus gyvenantys asmenys gali taip pat nemokėti uždėti sargio ir taip kelti LPL arba nenorimo nėštumo pavojų.

Prezervatyvo pasirinkimas

Pirmiausia būtinai turime aptarti tai, kad šiuo metu sargių pasiūla rinkoje yra gana plati, tad verta kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kol galiausiai pavyks rasti tinkamus. O juos radus – galėsite tuos pačius naudoti visą gyvenimą. Žemiau aptarsime prezervatyvo parametrus, kuriems reikia skirti kuo daugiau dėmesio renkantis.

  • Bene vienas svarbiausių aspektų yra pirkti sargius, kurie yra tinkamo dydžio. Jų yra tikrai labai daug, tad skyrus laiko lyginimui tikrai rasite tinkamą variantą. Tiek pločiu, tiek ilgiu. Jeigu nežinote, koks yra Jūsų dydis – paprasčiausiai reikia išmatuoti penį erekcijos būsenos: ilgis bei plotis. Tuomet bus paprasčiau ieškoti tinkamo varianto.
  • Taip pat susipažinkite su gamintojais. Daugeliui patinka rinktis tokius, kurie yra pripažįstami kaip geriausiai, vertinami rinkoje: Skyn, Durex, Pasante, EXS, One Touch ar My.Size. Nesakome, kad tie, kurie yra mažiau žinomi – blogi. Tačiau natūralu, kad kai kuriems kelia daugiau abejonių.
  • Taip pat įvertinkite, kokias papildomas savybes sargis turi. Juk jie gali ne tik saugoti, tačiau ir suteikti daugiau malonumo: šildyti, šaldyti, būti su grublėtu paviršiumi ir t.t.
  • Žiūrėkite, kokia yra sargio spalva, koks aromatas.
  • Yra siūlomi specialūs sargiai, kurie tinka analiniam arba oraliniam seksui.
  • Taip pat siūlome susipažinti su storumu. Galite rasti itin plonus sargius, kurie lygiai tokie patys saugūs ir kokybiškai.
  • Siūlome ne tik vyriški, tačiau taip pat ir moteriški sargiai.

Nepamirškite, kad šiuo metu bene geriausias būdas susipažinti su variantais bei rasti Jums labiausiai tinkamus – ieškoti internete. Taip galėsite sutaupyti daug laiko, galiausiai, pamatyti akcijas, kurios sumažins įkainius, tačiau tikrai nudžiugins kokybe.

Nereikia skubėti

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų sekso metu yra per didelis skubėjimas. Žinoma, tai yra taikytina ne tik dėl to, kad sargis gali būti per greitai uždedamas ir dėl to net suplyšti, tačiau apskritai – sekso metu reikia kuo daugiau mėgautis smulkmenomis, kurios gali padėti patirti kuo daugiau gerų emocijų.

Tačiau grįžtant prie sagių – taip, skubėjimas yra blogai. Nors prezervatyvas tikrai nėra uždedamas nei sudėtingai, nei ilgai, tačiau reikia nepamiršti kelių smulkmenų. Pirmiausia – reikia labai atsargiai atidaryti pakelį. Ne su žirklėmis ir ne tik dantimis. Atidaryti yra paprasta, kadangi gamintojai dažniausiai pateikia atplyšimo juostelę, kurią patraukus pirštais – ji pati tarsi atsivers. Taip pat reikia atsargiai išimti sargį ir dėti jį taip – kaip nurodyta instrukcijoje. Taigi, reikia išvynioti ant penio, tačiau ne rankose ir tuomet bandyti užmauti. Nebus ne tik naudos, apskritai – nepavyks, kadangi sargis dedamas ne taip. Galiausiai, uždėjus reikia patikrinti, ar sargis tikrai stabiliai savo vietoje. Žiūrėkite, kad liktų mažas galiukas spermai. Pamačius, kad sargis uždėtas netinkamai – jokiu būdu jo nenaudokite, uždėkite kitą.

Galiojimo laiko tarpas ir sargio laikymo vieta

Taip pat reikia nepamiršti, kad kiekviena apsaugos priemonė turi galiojimo laiko tarpą. Kai kuriems tai yra tikrai staigmena. Tačiau neturėtų būti, kadangi data nurodyta ant sargio yra ne veltui. Pirmiausia ji parodo – kada sargius yra pagamintas. Antra – kiek jis galioja. Specialistai griežtai sako, kad galima naudoti tik tokius sargius, kurie dar yra gero galiojimo laiko tarpo. Jeigu naudojate prezervatyvą, kuris yra su pasibaigusiu galiojimu, deja, gali būti, kad jis suplyšo, sutruks arba apskritai bus kitaip sugadintas, o dėl to negebės tinkamai atlikti tos funkcijos, kuriai yra sukurtas.

Lygiai taip pat svarbu, kad sargis būtų laikomas patikimoje vietoje. Kai kurie linkę sargius laikyti savo kišenėje arba piniginėje ilgus metus. Ne tik per tą periodą baigiasi galiojimo laiko tarpas, tačiau taip pat ir atsiranda defektai, kurie gali sutrukdyti sargio funkcionalumą. Pirmiausia – atsiranda plyšimai, kurie gali būti beveik nematomi, sutrikimai, o antra – sargis paprasčiausiai praranda savo tamprumą, kokybę, tad dėl to jis gali plyšti sekso metu. Tuomet, žinoma, būsite pats kaltas, kadangi naudojate tokią priemonę, kuri jau bus stipriai paveikta aplinkos poveikio, tad tuo pačiu – nebus naši.

Durex, SKYN, Pasante, EXS, One Touch, My.Size Pro, Skins, Lelo, Pjur prezervatyvai, lubrikantai ir kito sekso prekės internetu pigiau Prezervatyvai.net parduotuvėje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.