Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Pjūklų priedai, kuriuos tenka įsigyti kartu su įrankiu

Naudojant grandininį pjūklą visada prireikia atsarginių detalių. Jeigu norite turėti patikimą kokybiškų dalių tiekėją, siūlome bendradarbiauti. Mūsų parduotuvėje internete rasite visas dalis, tinkančias daugiau nei 20 prekinių ženklų pjūklams. Taip pat parduotuvėje gausu reikalingų priedų, tai smeigės, apsaugos priemonės, kuro, alyvos bakeliai, galandimo įrankiai.

Pjūklų priedai: apsaugos priemonės, galandimo įrankiai, smeigės

Darbas su pjūklu reikalauja didelio atsargumo, tam tikrų taisyklių išmanymo. Norint saugiai darbuotis reikalingos tokios priemonės kaip apsauginiai akiniai, apsauginės ausinės, veido skydelis, kojų apsaugos, pirštinės. Pjovimo metu į šonus lekia pjuvenos, skiedros, todėl labai svarbu turėti akių, ausų ir veido apsaugą, kuri padeda išvengti rimtų sužalojimų. Patariama darbo metu avėti ilgaaulius batus, jeigu yra galimybė, geriausiai, kad batai būtų neperpjaunami.

Svarbios detalės – pjūklų smeigės, kurios užtikrina optimalų ruošinio sugriebimą, todėl darbas tampa stabilus ir saugus.

Galandimo įrankiai taip pat privalomi medkirčio priedai. Specialistai rekomenduoja pjūklo grandinę galąsti kiekvieną kartą pasibaigus kuro bakeliui. Jeigu yra kelios grandinės, jas galima pakeisti, o galandimo darbus vėliau patikėti profesionaliems meistrams.

Visus šiuos priedus – apsaugos priemones, smeiges, galandimo įrankius pjūklams galite įsigyti agropartsbaltija.lt. Užsakydami prekes internetu sutaupysite laiką. Jeigu kiltų klausimų užsakymo metu visada galite juos užduoti mūsų konsultantams. Taip dar patogiau išsirinksite jūsų pjūklui geriausiai tinkančias detales bei priedus. Jeigu įsigytos smeigės ar kitos detalės pasirodė netinkamos, galite jas grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus, svarbu, kad jos būtų nepanaudotos, nepažeistos.

Apsipirkite fizinėje parduotuvėje „Agro Parts Baltija“

Prekes pjūklams įsigyti galima ir fizinėje parduotuvėje, įsikūrusioje Lakūnų pl. 81, Kaune. Užsukę į parduotuvę galite atsivežti senas detales, atsižvelgę į jas, konsultantai parinks naujas, kurios idealiai tiks jūsų pjūklui.

Tiek fizinėje, tiek internetinėje parduotuvėje galima įsigyti ne tik pjūklų, bet ir sodo traktoriukų, vejapjovių, žoliapjovių, krūmapjovių dalių bei priedų. Pardavinėjame ir populiarių prekinių ženklų, kaip „Husqvarna“, „Stihl“ dalis, ir mažiau žinomų, kinietiškų prekės ženklų detales.

Pjūklų smeigės, rankenos, pjovimo juostos, traktoriukų diržai, peiliai ir kitos prekės klientui atsiunčiamos vos 3 dienų bėgyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.