Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Poilsis dviems Lietuvoje, nenorintiems daug išleisti

poilsis dviems

Pasiūlymų, kur praleisti laisvalaikį dviese – apstu. Tad renkantis gali ir galva susisukti. Labai svarbu atsirinkti pačius geriausius pasiūlymus ir juos detaliai peržvelgti. Žinoma, niekada nepamaišytų ir už patiriamą laisvalaikyje neišleisti krūvos pinigų, todėl viską suskaičiavę ir susumavę atrinkome Jums pačius patraukliausius ir ekonomiškiausius poilsio porai pasiūlymus, kuriais galėsite pasinaudoti mūsų šalies teritorijoje. Gali net nereikėti ir toli važiuoti. Galbūt sužinosite, kad visai netoli Jūsų namų slepiasi dar negirdėtas poilsis dviems, kuris Jūsų laukia jau šį savaitgalį!

Kartais gali net nereikėti išleisti penkiasdešimties eurų vienai nakvynei, kad kokybiškai kartu su partneriu pailsėtumėte ir pasikrautumėte naujų jėgų.

Štai vienas patraukliausių ekonomiškų variantų Jūsų poilsiui pajūrio kurorte Palangoje apartamentuose TENISAS, kur Jūsų lauktų dvi nakvynės pasirinkto tipo kambaryje visomis savaitės dienomis bei nemokamas bevielis internetas viešose erdvėse ir nemokama vieta automobiliui. Tad nebus problemų atvykti su savo transporto priemone. Vos už 500 metrų Jus pasitiks visada laukianti Baltijos jūra, o iki šurmuliuojančios Basanavičiaus gatvės – net mažiau nei kilometras kelio. Toks poilsis idealiai tinka tiems, kurie vertina ramesnį poilsį atokiau nuo kurorto centro. Jeigu planuosite atvykti ne tik pažaisti tenisą, nes šių apartamentų teritorijoje visada laukia net šešios gruntinės teniso kortų aikštės, bet kartu pasiimsite ir savo vaikus, tai jiems yra įkurdintos vaikų žaidimo aikštelės už 600 metrų nuo apartamentų TENISAS. Tai – puikus pasiūlymus tiek tai porai, kuriai aktualus poilsis dviems, tiek ir atvykstant gausesnei šeimai, turinčiai vieną ar daugiau vaikų.

Kitas viliojantis poilsio pasiūlymas dviems – Klaipėdoje. Visais metų laikais Jūsų laukia AURORA HOTEL KLAIPĖDA ant Kuršių marių kranto. Galite šiame viešbutyje ilsėtis tiek vieną, tiek ir dvi ar daugiau naktų. Čia kiekvieną rytą gausite skanius pusryčius ir maloniai aptarnaujantį personalą bei užburiantį žuvėdrų klegesį kartu su į uostą grįžtančiais laivais. AURORA HOTEL KLAIPĖDA viešbutis yra įsikūręs visiškai šalia Naujosios Smiltynės perkėlos, vedančios į Kuršių Neriją, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą.

Šie du išskirtiniai pasiūlymai yra verti dėmesio toms poroms, kurios nori iš naujo atrasti poilsį Lietuvos pajūryje ir gerai praleisti laiką.

Daugiau įdomių pasiūlymų rasite https://beta.lt/poilsis/Savaitgalio-poilsis/savaitgalio-poilsis-dviems puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.