Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Populiariausi dantų balinimo būdai namuose. Kokie jie?

dantų balinimo rinkinysBalti dantys ir akinanti šypsena – kiekvienos merginos svajonė. Svajojate apie baltus dantis ir Jūs, tačiau neturite laiko apsilankyti pas odontologą? Ne problema! Puikus sprendimas, išgelbėjantis tūkstančius moterų – tai dantų balinimas namuose! Ar žinote, kurie balinimo būdai populiariausi?

Balinamieji dantų pieštukai

Dantų balinimas pieštuku – greitas ir veiksmingas būdas džiaugtis baltesniais dantimis. Pieštukas pašalina ant dantų esančias dėmeles ir patamsėjimus. Šia priemone naudotis paprasta: pakanka ja ištepti dantis bei po kiek laiko išskalauti burną. Balinimo procedūra trunka vos 20–30 minučių, o dantis galima balinti kasdien.

Dantų kapos ir balinamieji dantų geliai

Tai dar vienas būdas namų sąlygomis pabaltinti dantis. Ant viršutinės ir apatinės kapos vidinio paviršiaus išspaudus balinamojo gelio, kapos uždedamos ant dantų. Dažniausiai kapos nešiojamos po keletą valandų per dieną arba užsidedamos nakčiai. Pati procedūra kartojama apie 10 dienų. Šiuo metu populiarus dantų balinimas kapomis naudojant LED lempą, kuri suaktyvina gelio komponentus. Kadangi balinamieji komponentai pradeda veikti labai greitai, tokias kapas pakanka laikyti vos 25–30 minučių per dieną! Kapos gerai prisitaiko prie dantų, o pasiekus norimą dantų atspalvį, balinimo procedūrą galėsite nutraukti kada tik panorėsite.

Dantų balinimo juostelės

Tai viena patogiausių dantų balinimo procedūrų. Šios juostelės yra plonos ir beveik nematomos, jos gerai šalina dantų patamsėjimus bei dėmeles. Vienas didžiausių pliusų – dėl juostelių lankstumo ir gero sukibimo su dantų paviršiumi, balinimo metu galėsite laisvai kalbėti, šypsotis bei užsiimti savo mėgstama veikla. Dantų balinimo procedūra nėra ilga – ji trunka vos 30 minučių, o juosteles rekomenduojama naudoti apie dvi savaites, dukart per dieną.

Balinamosios dantų pastos

Tai dar vienas būdas balinti dantis namų sąlygomis. Balinamosios dantų pastos yra naudojamos kaip įprastos dantų pastos. Palyginus su kitais balinimo būdais, ši priemonė yra mažiau efektyvi – ji gali tik nežymiai pabaltinti dantis. Dantų pastos gali būti naudojamos kaip papildoma dantų balinimo priemonė kartu su balinamuoju pieštuku, juostelėmis ar kapomis.

„Oralgen Nupearl“ rinkinys – pažangiam dantų balinimui namuose

Jei dantų spalva Jūsų nedžiugina ir vis pasvajojate apie baltesnius dantis, Klipshop.lt specialistai rekomenduoja rinktis pažangias, aukštos kokybės dantų balinimo priemones. Puikus sprendimas – „Oralgen Nupearl“ dantų balinimo rinkinys. Rinkinyje esančios priemonės blukina paviršines ir gilias įvairiaspalves dėmes,  taip pat nepažeidžia emalio ir mažiau jautrina dantis. Į „Oralgen Nupearl“ dantų balinimo rinkinį įeinantis balinamasis dantų pieštukas, balinamasis gelis, balinamoji LED lempa bei kapa padės greitai ir efektyviai išbalinti dantis tiesiog namie! Rinkinyje esanti LED lempa aktyvuoja balinamajį gelį ir paskatina dantų balinimo procesą, todėl Jūsų dantys bus balinami greitai bei efektyviai. Džiaukitės baltais ir nepriekaištingais dantimis jau dabar!

2 thoughts on “Populiariausi dantų balinimo būdai namuose. Kokie jie?

  1. Kokias dantų pastas balinimui rekomenduotumete ir ar rekomenduotumete geriau kita paslauga?

  2. man labai pasiteisino beyond balinimo sistema namuose su kapomis. po to naudojau ir jų pastą, vis dar naudoju, turbūt jau ir ilgam naudosiu. labai patenkinta rezultatu, dantys baltesni ir nejautrūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.