Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Prabangūs kvepalai moterims – puiki dovanos idėja

kvepalai

Jeigu esate iš tų, kuriems sunku sugalvoti, kaip nustebinti mylimą moterį, tuomet pagalvokite apie tokias dovanas, kurios tikrai gali patikti kiekvienai. Labai dažnai vyrai sako, kad nežino, ką padovanoti moteriai, nes visos idėjos jau išsemtos. Tokiu atveju puiki dovanos idėja yra prabangūs kvepalai moterims. Tokia dovana apsidžiaugs kiekviena.

Kada dovanoti kvepalus?

Kiekviena šventė yra vis kitokia ir turi tam tikrą savo stilistiką. Pavyzdžiui, žiemą dažniausiai ieškome jaukių dovanų, kurios alsuotų šiluma, o štai per gimtadienius, vestuves ar krikštynas, daugelis linkę dovanoti kažką išskirtinio, ilgaamžio, itin įsimintino. Tačiau yra dovanų, kurios yra universalios ir tinka visoms progoms bei yra geras pasirinkimas visais metų laikais. Tokia dovanos idėja yra ir kvepalai.

Tad jeigu artėja mylimos moters, mamos, dukros, žmonos ar kolegės gimtadienis, prabangūs kvepalai moterims tikrai bus puiki dovana. Tokia idėja taip pat tinka sukaktuvių proga, per Kalėdas, įsimylėjėlių, Moters ar Mamos dienos proga ir net tuomet, kai progos nėra, tačiau norisi palepinti. Visais šiais atvejais kvepalai yra puikus pasirinkimas, nes jų reikia visuomet. IR net jeigu moteris jau turi visą kolekciją kvepalų, dar vienas išskirtinis buteliukas tikrai bus priimtas ir įvertintas.

Kaip išrinkti kvepalus?

Išsirinkti kvepalus dovanai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Yra keli dalykai į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Pirmiausia, tai kvepalų kokybė. Reikėtų žinoti, kuo skiriasi kvepalų ženklinimas ir pagal tai rinktis kvepalų koncentraciją. Lietuvoje populiariausi EDP ženklinimu pažymėti kvepalai, kurie reiškia, kad kvepaluose yra apie 10-20 proc. kvapiųjų dalių, o kvepalai išlieka ilgiau nei EDT ženklinimo gaminiai. Tačiau jeigu ieškote dar aukštesnės kokybės, reikėtų ieškoti PP ženklinimo, kuris reiškia, kad tai – tikri kvepalai. Kiekviena moteris apsidžiaugs, gavusi tikrų kvepalų buteliuką.

Jeigu svarstote, kokį aromatą rinktis, pagalvokite apie tai, koks patiktų Jūsų moteriai. Pirmiausia, galima rinktis ne pagal patį aromatą, bet gamintoją. Pavyzdžiui, galbūt dovanos gavėja yra „Chanell“ mylėtoja? Tuomet ji tikrai apsidžiaugs naujausiais šio prekės ženklo kvepalais. O galbūt ji kaip tik turi kolekciją „Hugo Boss“ kvepalų? Papildykite ją tais, kurių kaip tik trūko.

Prabangūs kvepalai moterims taip pat yra gera dovanos idėja, nes galite nupirkti tokius kvepalus, kurių pati moters sau nenusipirktų. Galbūt ji ja seniai svajoja apie prabangų aromatą iš vienų ar kitų mados namų, tačiau ilgai delsė, nes negalėjo sau leisti? Nustebinkite nupirkę ir padovanoję būtent tuos kvepalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.