Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Šaudymas lazeriais geriau už dažasvydį!

šaudymas lazeriais Kaune

šaudymas lazeriais KauneAktyvios pramogos reikalauja aukų – nubrozdinimai ir sumušimai, purvas ir purvini rūbai, oro sąlygos ir važiavimas kažkur yra natūralūs palydovai. Kuo pramoga aktyvesnė, tuo daugiau pasiruošimo ji reikalauja. Ar yra aktyvių pramogų, kuriose viskas švaru ir paprasta? Pasirodo, tokia paslauga yra. Tai šaudymas lazeriais.

Kai kas sako, kad dažasvydis yra geriausias būdas praleisti laisvalaikį su draugais. Nesiginčysime, nes būdų yra tikrai daug. Manome, kad lazeriai gali būti kur kas geresnis laisvalaikio praleidimo būdas, o taip pat ir puiki gimtadienio dovana. Štai 5 kertiniai argumentai:

  1. Lazerių erdvė yra visiškai saugi. Priešingai nei dažasvydžio arenos, kur neatsargus žingsnis ar judesys gali pasibaigti nelaime. Taip, dažasvydis – tikrų vyrų sportas, bet pasišaudymas lazeriais privers irgi nemažai prakaituoti. Tai nėra tik užsiėmimas vaikams.
  2.  Lazeriu šaudyti gali ir vaikai nuo 7 metų. Deja, į dažasvydžio arenas jie bus įleisti tik po 5-7 metų. Visa infrastruktūra yra pritaikyta ne tik suaugusiems. Dažnai lazeriai Kaune tampa gimtadienio dovana, todėl čia surengiamas vakarėlis, kurio svečiai santykius aiškinasi lazeriniais ginklais (jie nesveria nė kilogramo, todėl bet kuris vaikas jį pakelia).
  3. Nereikalingos jokios apsaugos. Jei dažasvydžiams naudojami specialūs rūbai, šalmai, galūnių apsaugos, tai šaudant lazeriu viso to nereikia. Ant galvos pritvirtinama speciali „karūna“ su davikliais, kurie fiksuoja gautų ir paleistų šūvių pasekmes. Jokių papildomų saugumo priemonių imtis nebūtina.
  4. Lazertronas – komandinis žaidimas su skirtingais ginklais. Dažasvyzdžio šautuvai paprastai būna vienos rūšies, retai – dviejų. Lazeriniai šautuvai gali būti kulkosvaidžiai, snaiperio šautuvai, pistoletai, taip pat granatos. Maža to, komanda gali pasiskirstyti rolėmis, kurių viena yra tiesiog medikas. Jis „gydo“ sužeistus komandos draugus, kad šie greitai neiškristų iš žaidimo.
  5. Tikslūs šūviai ir pataikymas. Dažasvydyje šūviai paleidžiami serijomis, todėl viena serija ar vienas šūvis – nesvarbu. Žaidžiant lazeriais kiekvienas šūvis yra svarbus, tiek paleistas, tiek gautas. Speciali „karūna“ ant galvos turi specialius daviklius, kurie viską fiksuoja ir informaciją perduoda į šautuvo ekraną. Taip komandos nariai mato, kiek šūvių dar turi, kiek liko gyvybės. Pasibaigus šūviams, šautuvas tampa nebereikalingas, nes iššauti juo neišeina. Taip pat ir praradus visas gyvybes šaudyti nebeina. Tai ypač reikalinga funkcija, kai priešininkai šūvius paleidžia kartu.

Matote, koks tas šaudymas lazeriais yra įdomus ir azartiškas žaidimas. Jis skirtas vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Lazeriai Kaune – dar naujovė, todėl apie šią aktyvią pramogą reikia papasakoti ir draugams…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.