Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

MAXIMA leidinys – patogus būdas taupyti

Maxima leidinysPlatus ir įvairus į pirkėjų poreikius orientuotas prekių asortimentas yra vienas didžiausių MAXIMOS privalumų, todėl šis parduotuvių tinklas siūlo savo pirkėjams iki 65 tūkst. skirtingų maisto bei pramoninių prekių pasirinkimo galimybes. Didžiausią mažmeninės prekybos tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ ant savo pečių prisiima net 50–80 proc. teikiamų nuolaidų dydžio, tad išties verta būti informuotam apie vykdomas MAXIMA akcijas ir pasinaudoti teikiamomis nuolaidomis.

MAXIMA leidinys, gelbėja sudėtingoje finansinėje situacijoje atsidūrusius vartotojus, todėl pirkėjams sudaromos palankios prekių įsigijimo kainos ir sąlygos. Tarp tokių veiksmų – MAXIMA akcijos, nuolaidos, ,,Ačiū“ kortelė, nukainojimai, lojalumo programos, ir leidiniai. Taigi išsamią informaciją apie vykstančias akcijas ir nuolaidas gausime pasitelkę į pagalbą MAXIMA leidinį. Jeigu buvote parduotuvėje ir nespėjote pasiimti MAXIMOS leidinio su akcijomis, nenusiminkite, nes dabar galite tiesiog atsiverti interneto naršyklę, ir MAXIMOS tinklalapyje  rasite visus reikiamus leidinius, ir greitai susirasti dominančias ir vykstančias akcijas. MAXIMA leidinys prieinamas kiekvienam, nes daugelis MAXIMA leidinius gauname tiesiogiai – į savo pašto dėžutę, taip pat juos dykai galime įsigyti MAXIMOS parduotuvių tinkluose, ir parduotuvės internetinėje svetainėje, kurioje galime rasti įvairių MAXIMA leidinių, tokių kaip kaininius leidinius, specialius MAXIMA leidinius apie vykstančias akcijas, žaidimus, konkursus, atskirų prekių grupių pasiūlymus, išpardavimus bei kita. Elektroninę versiją galite skaityti dviem skirtingais formatais – animuota flash versija arba pdf formato leidinį, kurį galite parsisiųsti į kompiuterį ir net atsispausdinti. MAXIMA leidinys išskirtinis, nes jūs galite būti pirmas, gavęs naujieną apie jus dominančią akciją tiesiai į savo elektroninį paštą arba pasinaudoti galimybe ir šį leidinį užsiprenumeruoti – tokiu būdu niekuomet nepraleisdami naujausių akcijų.

Išsamus, tikslus, ir labai daug nuolaidų prekėms siūlantis MAXIMA leidinys yra ne tik naudingas paskaitinėti namuose, bet ir turėti jį su savimi einant apsiprekinti, nes juo galima pasinaudoti vietoj pirkinių sąrašo. Tai greičiau ir patogiau, nes nieko nereikia rašyti, o spalvotos iliustracijos padeda greičiau surasti reikalingą prekę parduotuvėje.

MAXIMA leidinys išleidžiamas kiekvieną savaitę, kuriame skelbiamos tuo metu galiojančios naujausios akcijos ir pasiūlymai (nebent prekių kiekis ribotas). Kiekvieną savaitę yra sudaromaas vis naujasMAXIMA kaininis leidinys, kurį perskaitę pirmieji sužinosite, kurioms prekėms yra taikomos nuolaidos bei akcijos. Leidinį galite rasti visuose prekybos centrų kasose ar prie įėjimų. Na o tie, kurie mėgstą virtualią erdvę, gali apsipirkti neišeidami iš namų – E-MAXIMOS interneto parduotuvėje.

Taip pat galite naudotis išskirtine galimybe, įsigydami MAXIMA nuolaidų kortelę ir jos pagalba sutaupyti dar daugiau. AČIŪ kortelė suteikia galimybę kiekvieno apsipirkimo metu kaupti 1% nuo pirkinio sumos MAXIMOS pinigų ir padengti net iki 99% pirkinio sumos, nuo sutaupytos sumos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.