Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Sklandžios ir kokybiškos tarptautinių pervežimų paslaugos

Kraustantis į kitą šalį svarbu ne tik sėkmingai pasiekti kelionės tikslą. bet ir sklandžiai bei saugiai transportuoti daiktus iš vienos šalies į kitą. Šis darbas neretai reikalauja organizuotumo, operatyvumo ir profesionalumo. UAB „Parnasas“ komanda teikia kokybiškas tarptautinių pervežimų paslaugas ir atsakingai rūpinasi Jūsų krovinių transportavimu, kad šie pasiektų galutinį tikslą. 

Krovinių pervežimas iš vienos šalies į kitą 

Turime patirties pervežant įvairiausio tipo krovinius po Europos šalis. Mūsų komanda pasirūpina tinkamu bei profesionaliu daiktų bei baldų supakavimu, tad Jūsų kroviniai kitą šalį pasieks saugiai ir nepažeisti. Galime pasiūlyti įvairias bei profesionalias pakavimo medžiagas, kurias pritaikysime pagal pervežamo krovinio tipą. Mūsų profesionalūs darbuotojai geba pervežti įvairaus dydžio bei svorio krovinius, taip pat ir nestandartinius – muzikos instrumentus, meno kūrinius, nestandartinius baldus ir kita. 

Išvystytas Baltijos šalių krovinių pervežimo tinklas

Per 19 gyvavimo metų logistikos srityje esame išvystę platų tinklą, kuris yra išvystytas po visas Baltijos šalis. Turime patikimus ir nepakeičiamus partnerius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, su kuriais bendradarbiaujame jau ne vienerius metus. UAB „Parnasas“ darbuotojų patirtis ir užmegzti ryšiai padeda krovinių pervežimą atlikti greitai, sklandžiai ir kokybiškai.

Krovinių pervežimu rūpinasi profesionalūs ir atsakingi darbuotojai

UAB „Parnasas“ kolektyvas į patikėtus darbus ir užduotis žiūri atsakingai, todėl stengiasi krovinių pervežimą iš vienos šalies į kitą atlikti sutartu laiku ir sklandžiai, taip suteikiant itin aukštos kokybės, profesionalias paslaugas. Mūsų įmonės variklis yra laimingi klientai, todėl kaskart stengiamės patenkinti klientų lūkesčius, atsižvelgti į jų pageidavimus ar pastebėjimus. Stengiamės, kad mūsų klientai būtų kuo labiau patenkinti mūsų paslaugų atlikimo kokybe bei greičiu. Žinome, kad kelyje gali atsitikti netikėtumų, kurių niekaip nenumatysime nei mes, nei klientai, todėl, iškilus nesklandumams, informuojame klientą apie esamą padėtį, kiek laiko vėluos galutinio taško pasiekimas ir stengiamės susiduariusią situaciją išspręsti kuo įmanoma greičiau ir operatyviau.  

UAB „Parnasas“ komanda teikia individualias konsultacijas, kurių metu įvertiname kliento situaciją, paskaičiuojame optimaliausią krovinių pervežimo laiką, kainą ir atsakome į rūpimus klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.