Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Skrandžio apylankos operacija: kaip sportas bei dietos nebegali padėti…

skrandzio apylankos operacija

skrandzio apylankos operacijaTurite kelių kilogramų antsvorį, kurį jau ne pirmas pavasaris ketinate atsikratyti didesnio fizinio aktyvumo bei sureguliuotos mitybos pagalba? Susigriebkite: pasiekus keliasdešimt kilogramų viršsvorį, šio netekti savo jėgomis bus labai sunku ar net neįmanoma, o vienintele išeitimi gali tapti chirurginė intervencija (viena iš galimybių – skrandžio apylankos operacija).

Normalus žmogaus KMI yra nuo 18,5 iki 24,9. Nesunku įsivaizduoti, kaip atrodo ir jaučiasi tas, kurio KMI pasiekia ar net perkopia 40…Lipimas į 4-tą namo aukštą gali tapti tikru iššūkiu, o sporto salėje, atrodo, lauktų mirtis…Iš tiesų, didelį antsvorį turintys asmenys susiduria ne tik su psichologiniu diskomfortu dėl savo išvaizdos, bet ir rimtomis sveikatos problemomis (sąnarių, širdies, kraujagyslių ligos, cukrinis diabetas ir kita), tad saviveikla (dietos, lieknėjimo preparatai, sportas) šiuo atveju nebėra rekomenduojama. Derėtų nedelsiant kreiptis į medikus, kurie, įvertinę individualią sveikatos būklę, pasiūlytų geriausią sprendimą.

Skrandžio apylankos operacija – vienas iš populiariausių chirurginių metodų, padedančių atsikratyti didelio antsvorio. Operacijos metu aplenkiama dalis plonosios bei dvylikapirštė žarna – virškinimo kelias sutrumpėja, tad natūraliai sumažėja ir su maistu įsisavinamų kalorijų kiekis. Greičiau ateina sotumo jausmas, tad maisto suvartojimas kiekio atžvilgiu yra mažesnis ir svoris krenta neįtikėtinai greitai (apie 30 proc. per pirmus ir dar tiek pat kūno svorio per antrus metus po operacijos!).

Skrandžio apylankos operacija yra pati seniausia ir populiariausia svorio mažinimo priemonė naudojant chirurginę intervenciją – pacientams imponuoja rezultatų akivaizdumas bei šių pastovumas. Svoris krenta sparčiai, kadangi dėl skrandžio tūrio pokyčio maisto suvalgoma kur kas mažiau (organizmas tikrai ras būdų kaip parodyti, kokios dydžio porcijas jam nuo šiol yra priimtinos). Patrauklu dar ir tai, jog ši operacija neįpareigoja paciento visą likusį gyvenimą laikytis griežtos dietos: galima valgyti įvairų pilnavertį maistą, ribojamas tik jo kiekis.

Daugelis baiminasi vizito pas odontologą, tad nesunku įsivaizduoti, kokius jausmus gali sukelti vien mintis gultis ant operacinio stalo. Tačiau skrandžio apylankos operacija, patikėjus šią patyrusiems specialistams, nėra tokia sudėtinga, o rezultatai iš tiesų atpirks visas prieš tai buvusias baimes bei galimą sudėtingesnį pooperacinį laikotarpį. O, suėmus save į rankas bei atsisakius žalingų įpročių bei pamėgus aktyvų laisvalaikį, gyvenimas pakils į kur kas aukštesnį lygį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.