Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Slidinėjimo kelionės į geriausius kurortus Europoje

slidinėjimo kelionės

slidinėjimo kelionėsKeliautojai, mėgstantys slidinėti neleis sumeluoti, kad norint tinkamai praleisti laiką slidinėjimo trasoje tikrai nereikia keliauti į šiauriausias šalis ar tolimą užkampį. Slidinėjimo kelionės yra  itin populiarus Europoje laisvalaikio praleidimo būdas, todėl čia turime gausią puokštę pačių geriausių ir kokybiškiausių slidinėjimo kurortų. Kasmet daugybė slidinėjimo aistruolių suguža čia išbandyti savo jėgas ir palyginti kurortus tarpusavyje, mat kiekvienas jų yra vis kitaip unikalus, vis geresnis, modernesnis, išsiskiriantis savo trasų įvairove ir technikomis.

  • Prancūzija. Nors daugeliui paprastų žmonių Prancūzija asocijuojasi su meilės miestu Paryžiumi, slidinėjimo aistruoliai ir mėgėjai žino, jog tai kartu ir slidinėjimo šalis. Prancūzijoje gausu ne tik nedidelių slidinėjimo kurortų, bet ir pasauliniu lygiu pripažintų slidinėjimo trasų. Slidinėjimas čia dažnas laisvalaikio praleidimas, tad čia nėra bėda išsinuomoti pačios įvairiausios slidinėjimo įrangos. Pats mėgstamiausias keliautojų slidinėjimo kurortas Prancūzijoje – La Foret Blanche, kuris ypač masina slidininkus tuo, jog čia niekuomet nėra eilių, o sniegas purus ir šviesus. Šiame kurorte yra dvi slidinėjimo bazės, kurios džiugina slidininkus itin ilgomis ir plačiomis trasomis.
  • Austrija. Dar viena populiari Europos šalis, traukianti slidininkus. Į šią šalį privalo atvykti kiekvienas aistringas slidinėjimo mėgėjas. Čia apsigyvenus istoriniame mieste galima pasinerti į kelių dienų kelionę kalnai, išbandyti tris skirtingas „Sky Safari“ trasas ir atrasti naujus įspūdžius. Išbandę save trijose skirtingose trasose galėsite atrasti naujas technikas ir iš naujo susipažinti su slidinėjimo malonumais. Pertraukų metu galėsite užsukti į kalnų kavinę ar restoraną pasišildyti, užkąsti ir paragauti vietinių patiekalų.
  • Italija. Dažniausiai pradedantys slidininkai arba tie, kuriems slidinėjimas dar visai nepažįstamas ir atostogų metu jie ketina išbandyti save trasoje, renkasi slidinėjimą Italijoje. Pirmiausia todėl, kad tai puikus būdas suderinti pažintinę ir slidinėjimo kelionę, nes dalį kelionės galite mėgautis Italijos istorija, aplankyti jos žymias lankytinas vietas, o kitą atostogų dalį praleisti jaukiame viešbutyje netoli slidinėjimo trasų, kur išbandysite šį naują sportą.

Slidinėti Italijoje geriausia yra Livigno kurorte. Tai šaunus ir modernus kurortas, kuris traukia klientus ne tik dėl savo plačių ir įvairių trasų, bet ir todėl, kad čia itin patrauklios kainos. Taigi dažniausiai pradedantys slidininkai renkasi būtent šią vietą. Kurorto kainos nedidelės, o ir slidininko uniforma bei įranga nekainuos itin daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.