Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Virtualus turas vs. interaktyvi 3D svetainė

interaktyvi 3d svetaine

Turbūt girdėjote apie interaktyvią 3D svetainę? Jei ne, tai rasite šiek tiek informacijos čia. Tai naujausias interneto reklamos mados klyksmas. Taip pat tikriausiai girdėjote apie virtualius turus – būdą pasižvalgyti po kavines, viešbučius, kaimo turizmo sodybas, kitas įspūdingas erdves, kuriomis jų savininkai labai pagrįstai didžiuojasi.

Kuo jie panašūs ir kuo jie skirtingi? Kodėl Interaktyvi 3D svetainė yra geriau už virtualųjį turą?

interaktyvi 3d svetaine

Pabandysime į šiuos klausimus atsakyti detaliau. Mums padeda virtualių turų kūrėjas Saulius Balsys iš 3dturas.lt.

Esminis ineraktyvios 3D svetainės ir virtualiojo turo skirtumas yra tai, kad virtualus turas yra tik tinklalapio dalis, o interaktyvi 3D svetainė – jau visas gatavas kūrinys, kuriame yra ir virtualus turas, ir reikalinga informacija.

Virtualus turas gali būti įtrauktas (embed) į kitą svetainę įrašant nedidelį iframe kodą. Tuo tarpu 3D svetainė yra paskelbiama kliento adresu.

Interaktyvi 3D svetainė yra pranaši tuo, kad gali savyje talpinti ne tik kontaktinę informaciją, bet ir paslaugų aprašymus, darbų nuotraukas, prezentacijas, video klipus, o taip pat ir el. parduotuves. Supratote teisingai – virtualus turas + el. parduotuvė = interaktyvi 3D svetainė. Aišku, el. parduotuvė turi būti sukuriama ir apdirbama tam tikra technologija, todėl ne visoms el. parduotuvėms galima padaryti tokią funkciją. Tokiame interaktyviame tinklalapyje klientas gali ne tik apsižiūrėti aplink, bet ir gauti visą reikalingą informaciją ir apsipirkti.

Skiriasi ir kaina. Virtualus turas kainuoja nuo 899 Lt, o 3D svetainė – nuo 1599 Lt. Panašiai tiek kainuoja gana paprasta dizainerio piešta svetainė su keliais tekstais. Klausimas – ką rinkis – paprastą ar interaktyvią? Jei SEO reikalai nelabai svarbūs – aišku, kad interaktyvią. Jei vis dar aktualus SEO klausimas, tada geriau rintis techniškai paprastesnį puslapį.

SEO yra turbūt vienintelis trūkumas, nes visa tekstinė informacija yra įkomponuojama į vieną puslapį, tad Google robotai interaktyvią 3D svetainę traktuoja, kaip vieno puslapio tinklalapį. Ne paslaptis, su tokiu puslapiu būna problemų, tačiau ir tokius galima tinkamai optimizuoti.

Interaktyvias svetaines kuria virtualių turų kūrėjai, todėl geriausiai pasikonsultuoti su jais, kad informacija apie jūsų puslapio kūrimą būtų aiški ir konkreti ir tiksliai žinotumėte, kaip viskas veikia. Dabar akivaizdu, kad interaktyvi 3D svetainė yra puikus būdas išsiskirti iš minios. Ypač, kai kaina tokia palanki.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.