Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Sprendimai, kurie pagerins požiūrį į jų darbą

Jei jau kurį laiką svarstote, kaip galėtumėte padidinti darbuotojų motyvaciją, turbūt susiduriate su pakankamai dideliais sunkumais, kuomet negalite pasiekti norimų rezultatų vykdydami savo komercinę veiklą. Jei taip, tuomet atėjo metas susipažinti su keliais patarimais.

Atpažinkite gerą darbą

Pastebėkite žmones, kurie viską daro teisingai, ir pripažinkite tai. Kai kas nors mums pasako, kad atlikome gerą darbą, jaučiamės motyvuoti atlikti tolesnius gerus darbus. Žinojimas, kad esame vertinami, didina pasitikėjimą savimi. Tai galioja ir pripažįstant, kad kas nors padarė kažką drąsaus, pavyzdžiui, pranešė apie pavojingą ar nemalonią situaciją.

Išreikškite aiškius įmonės tikslus

Dar vienas darbuotojus motyvuojantis veiksnys – aiškiai apibrėžti įmonės tikslus. Tai reiškia, kad darbuotojai supranta platesnį vaizdą ir tai, kur jie tinka įmonei. Darbuotojų motyvacijos įtaka darbuotojų veiklos rezultatams yra svarbi. Jei darbuotojas žino, kodėl atlieka savo darbą ir kaip jis prisideda prie įmonės tikslų, jis jaučiasi užtikrintai atlikdamas savo vaidmenį ir dirbs efektyviau.

Skirkite individualius ir komandinius apdovanojimus

Tai galimybė pasiekti didesnę darbuotojų motyvaciją suteikiant žmonėms kažką, dėl ko jie galėtų dirbti. Jei komanda žino, kad jei vadovybė priims jų projektą, jie gaus nemokamą savaitgalį Paryžiuje arba kelionę į bet kurią kitą šalį, tai bus paskata sunkiai dirbti. Tas pats pasakytina ir apie individualius asmenis. Apdovanojimų siūlymas gali motyvuoti ir sukurti sveiką konkurenciją. Ir šiuo atveju puikiai pasitarnauja dovanos įmonės darbuotojams – nepaisant to, ar tai būtų termo puodeliai, ar skėčiai su logotipu.

Suteikite pozityvų bendravimą

Pozityvumas gimdo motyvaciją. Pozityvus naujų idėjų ir projektų pristatymas skatina darbuotojus palaikyti įmonės sėkmę. Kai visi supranta įmonės tikslus, darbuotojų motyvacijos lygis gali smarkiai išaugti. Tai taikoma ir problemų sprendimui. Jei kyla problema, labiau tikėtina, kad ji bus išspręsta, jei bus sprendžiama pozityviai, prie neformalaus kavos puodelio, o ne negatyviai.

Sukurkite pozityvią konkurenciją

Draugiška konkurencija darbo vietoje yra gerai. Ši motyvacijos forma veikia. Ji skatina komandinę dvasią ir pozityvų iššūkių sprendimą. Tai gali vykti per darbuotojų pripažinimą, pavyzdžiui, intraneto puslapyje nurodant mėnesio darbuotoją. Konkurencija nebūtinai turi būti žiauri – tinkamai pateikta ji gali sustiprinti darbuotojų moralę.

Reguliariai kelkite tikslus kiekvienam darbuotojui

Nelaukite metinių peržiūrų, kad galėtumėte nustatyti tikslus. Jei reguliariai nustatysite kiekvienam darbuotojui individualius tikslus, tikėtina, kad jie skirs daug energijos ir atsidavimo savo darbui. Taip elgdamiesi užtikrinsite, kad darbuotojai bus nuolat motyvuoti siekti savo tikslų, ypač jei gaus atlygį. Tai taip pat yra būdas geriau pažinti darbuotojus, todėl jie pajus, kad vadovas domisi jais kaip asmenybėmis.

Įtraukite darbuotojus į sprendimų priėmimą

Kaip galite panaudoti darbuotojų įsitraukimą motyvacijai didinti? Suteikdami darbuotojams atsakomybę ir išklausydami jų nuomonę, galite padidinti vidinę motyvaciją ir įsitraukimą. Nuo apklausos intranete sukūrimo iki klausimo, kokios spalvos turėtų būti naujų produktų etiketės, ir išsiaiškinimo, ką žmonės mano apie nuotolinį darbą. Kai reikia priimti svarbius sprendimus, kurie turės įtakos darbuotojų gyvenimui, įtraukite juos į sprendimų priėmimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.