Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Svajojančioms apie ilgalaikį grožį – permanentinis makiažas

Nuo mums visiems atmenamų laikų moterys visuomet mėgdavo atrodyti nepriekaištingai švenčių metų, darbovietėje ar, tiesiog, būdamos viešumoje. Tam tikslui grožio industricija neįtikėtinu tempu vystėsi ir sukūrė didelę pasiūlą prekių ir paslaugų skirtingiems moterų poreikiams. Tame tarpe ir ilgalaikį makiažą, dar kitaip vadinamą mikrobladingą ar mikropigmentaciją. Nors lietuvoje ši paslauga prigijo ne iš karto, bet šiuo metu daugelis moterų be šios paslaugos jau sunkiai įsivaizduoja savo kasdienybę. Juk ji leido užmiršti kasdienę veido priežiūrą. Permanentinis makiažas yra ilgą laiką veido estetiką keičianti procedūra, todėl prieš spręndžiant ja pasinaudoti vertėtų labiau pasidomėti šią grožio sritimi.

 

Kokia tai procedūra

 

Permanentinis makiažas, arba kitaip liaudyje vadinama mikropigmentacija, yra veido srities estetinė procedūra, kuomet į paviršinį odos sluoksnį (epidermį) adatėlių pagalba yra įvedamas specialus mikropigmentacinis pigmentas. Iš pirmo žvilgsnio ši grožio sritis gali priminti įprastą tatuiravimo procedūrą, tačiau taip nėra.
Visų pirma, permanentinis makiažas, nors ir lėtai blunkantis, yra savo laiko apimtį turintis procesas. Praėjus 2-3 metams nuo paskutinio apsilankymo pas permanentinio makiažo specialistą pigmentuojama zona išblunka ir dingsta efektas. Kitaip sakant – tai nėra amžinas efektas, juk laikui bėgant jūs norite koreguoti savo išvaizdą ir pasirinkti jums tinkamus sprendimus. Taip pat verta paminėti, kad mikropigmentacija atliekama seklesniame odos gylyje, todėl išvengsite diskomforto procedūros metu, kuomet yra naudojamos ženkliai plonesnės adatos, nei tatuiravimo salone. Bet kokio skausmo galimybę pašalina naudojami anestetiniai geliai.

 

Permanentinio makiažo zonos

 

Ilgalaikis makiažas yra atliekamas įvairiose kūno vietose, tačiau daugiausiai atliekama procedūrų susijusių su veido sritimi, kurių yra trys pagrindinės.
1. Antakių permanentinis makiažas – pati populiariausia mikropigmentavimo zona, kurią renkasi tiek jaunos merginos, tiek vyresnio amžiaus moterys. Čia yra didelė kūrybinė laisvė, galima formuoti antakių formą, pasirenkami norimos spalvos pigmentai.
2. Lūpų permanentas – antra pagal populiarumą zona, kuriai formos tik paryškinamos, tačiau išlieka galimybė pasirinkti norimą spalvą, jos intensyvumą.

  1. Akių linijos permanentas – tai šiek tiek rečiau atliekama procedūra, jos metu paryškinama blakstienų linija.

 

Atidžiai rinkitės permanentinio makiažo specialistą

 

Po šios procedūros jūsų išvaizda bus iš esmės akivaizdžiai pakitusi, o efektas išliks keletą metų. Todėl šią paslaugą reikia rinktis gerai žinant ar tai jums, pasitikėti savo meistru ir jį rinktis tik pagal rekomendaciją. Platesnę informaciją apie ilgalaikį makiažą galite rasti apsilankę – https://vilma-permanent.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.