Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Svarbiausi paskolų su turto įkeitimu reikalavimai

paskolų su turto įkeitimu

paskolų su turto įkeitimuJei galvojate apie paskolą, racionaliai įvertinkite savo skolinimosi galimybes. Neapgalvoti ir greiti sprendimai gali turėti neigiamos įtakos jūsų gyvenimo kokybei ir finansams. Be to, paskolų su turto įkeitimu rizika atitinka ne kiekvieno besiskolinančiojo poreikius, todėl visų pirma pasikalbėkite su finansininkais ir rinkitės patikimą kredito įstaigą, kuri siūlo lanksčias ir patogias sąlygas skolintis pageidaujamą sumą pinigų.

Kada suteikiama paskola su turto įkeitimu?

Paskola su turto įkeitimu – tai ilgalaikis kreditas. Jis rekomenduojamas tais atvejais, kai reikalinga didesnė pinigų suma perkant nekilnojamąjį turtą ar jį rekonstruojant, investuojant į studijas ar mokslą Lietuvoje ar užsienio šalyje, gyvenamosios aplinkos tvarkymui, brangesnio pirkinio, pvz., naujo automobilio ar buitinės technikos, įsigijimui, gydymo išlaidų finansavimui ir t. t.

Kreditą gali gauti tik pilnamečiai asmenys. Kredito suteikimo sąlygos ir palūkanų dydis gali skirtis individualiu atveju nuo jūsų pasirinktos kredito įstaigos, todėl skirkite laiko pokalbiui su kreditoriais. Neskubėkite priimti sprendimo ir išsiaiškinkite visas sąlygas, kurias jums siūlo paskolos teikėjas. Siūlome palaukti kelias dienas, kol pergalvosite visą informaciją ir galėsite objektyviai priimti sprendimą. Nepamirškite pasitarti su šeimos nariais, kadangi neapgalvotas pasirinkimas pakeistų ne tik jūsų, bet ir jūsų šeimos narių buitį.

Paskolų su turto įkeitimų rūšys

Paprastai, kalbant apie ilgalaikes paskolas su turto įkeitimu, nustatomas 15–20 metų paskolos grąžinimo terminas, o skolinama suma gali siekti iki 70 000 eurų. Dalis kredito unijų išskiria dviejų tipų paskolų rūšis: asmeninę ilgalaikę paskolą ir ilgalaikę šeimos paskolą. Pastaroji skirta šeimos poreikiams tenkinti, pvz., technikos, patalpų pirkimui, buitinės technikos įsigijimui, būsto remontui, buities gerinimui ir t. t. Paskola, suteikiama vieno fizinio asmens poreikiams tenkinti, paprastai skiriama būsto įsigijimui, remontui, didesnėms investicijoms ir pan. Tokia paskola suteikiama vienišam (neturinčiam sutuoktinio) arba povedybinę sutartį sudariusiam asmeniui.

Lankstus požiūris į pinigų skolinimą

Kad būtumėte tikri procesų sklandumu, rinkitės patikimą kredito uniją, kuri į skolinimą žiūri lanksčiai ir siekia realizuoti individualius klientų poreikius, pvz., kai kurios unijos nekontroliuoja paskolos panaudojimo iki tam tikros sumos, leidžia grąžinti paskolą anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių, užtikrina greitą dokumentų tvarkymą ir greitą paskolos išdavimą. Jei norite gauti paskolą, kredito unijai reikės pateikti prašymo formą, laidavimo paraišką, asmens dokumento kopiją ir pasirašytą sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.