Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kreditas internetu greičiau ir patogiau nei prašyti paslaugos draugo

kreditas internetu

kreditas internetuKreditas internetu yra super greta ir patogi pagalba patekus į keblią finansinę situaciją. Artimiausia alternatyva – draugai ir giminės – paveda dažniau nei padeda. Nors paskaičiuoti ir skaičiais išreikšti kiekvieno pasirinkimo pelningumo negalima, galime pasvarstyti visus pliusus ir minusus.

Akis už akį

Kreditas internetu yra paprasčiau nei skolintis pinigų iš draugo ar artimųjų. Pirmiausiai todėl, kad sena patarlė neskolinti draugams pinigų yra geležinė taisyklė, kurios ignoravimas gali įplieksti konfliktus. Taip, Jūs išvengiate palūkanų ir griežtų įmokų mokėjimo grafikų, tačiau jaučiatės skolingas draugui. Net ir atidavus skolą. Dar blogiau, jeigu skolos negrąžinate ir prarandate jo pasitikėjimą.

Kita vertus, vartojamosios paskolos internetu suteikiamos nedidelėms sumoms, t.y. nuo kelių dešimčių, šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Ne kiekvienas draugas turi tokią sumą sąskaitoje banke, o jeigu atsiranda būtinybė ją surinkti greitai, kreipiamės į kelis pažįstamus. Tokios paskolos vėliau priveda į nepavydėtiną situaciją: kam grąžinti pirmiau? Kas geresnis draugas? Kokiais prioritetais vadovaujamasi?

Žaibiški sprendimai

Kreditas internetu yra suteikiamas praėjus vos keliolikai minučių, nuo paraiškos patvirtinimo. Teikiamos paskolos internetu visą parą. Tuo tarpu apsiblaususiam draugui vidury nakties apie sugedusią mašiną pasakoti nepatogu. Juolab jam teks iškloti visus savo planus.

Kam Jums papildomų pinigų prisireikė? Įsivaizduokite jeigu norite padaryti staigmeną sutuoktiniui, pasiskolinate iš draugės, o ši prasitaria savo vyrui. Galiausiai Jūsų sutuoktinis žino apie staigmeną ir taip jau prarandama dalis sumanymo žavesio. Privatumas, stabilumas ir greitis – tai ką gali suteikti atsakingai imami greitieji kreditai internetu.

Palūkanos

Pigūs kreditai dažniausiai teikiami su palūkanomis, kurių draugas retai kada paprašytų. Tačiau mini paskolos internetu neretai suteikiamos lojaliems klientams su įvairiausiais žaidimais ir akcijomis. Tokie kreditai be registracijos mokesčio ir su dovanomis kartais yra pelningas kąsnelis. Pamenate žaidimą, kuomet greiti kreditai paskolos buvo suteikiamos su 50 – ies Lt. (taip, aš tokia sena, kad pamenu dar litus) dovana? Kokiam skaičiui žmonių toks kreditas internetu atnešė nors ir nedidelių, tačiau pajamų.

Tuo metu, kaip ir dabar teikiamos paskolos internetu bedarbiams, studentams, senjorams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.