Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Tinkamas veido serumo naudojimas

Bet kokia naudojama veido priemonė reikalauja tam tikrų žinių. Tik tinkamai naudojama ji gali duoti patį geriausią rezultatą. Lygiai tokia pati situacija yra ir su veido serumais. Tik tinkamas jų pasirinkimas ir naudojimas gali duoti pačius geriausius rezultatus. Tad jeigu ir jūsų kasdieninėje veido priežiūros rutinoje yra įtrauktas serumas, šis straipsnis yra kaip tik jums, nes galėsite pasitikrinti žinias, ar gerai jį naudojate.

Kaip tinkamai naudoti serumą?

Jeigu norite, kad jis duotų kaip įmanoma didesnę naudą, jį turėtumėte naudoti reguliariai. Jeigu dar tik esate naujokė susipažįstant su šiuo produktu, tuomet odą prie jo pratinti reikėtų po truputį. Tad nėra būtina jo tepti kasdien, galite tai daryti kas kelias dienas, o vėliau, kai oda apsipras, juo pasilepinti galėsite kasdien. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį, kada serumas turi būti tepamas, ryte ar vakare. Dažniausiai tokia informacija yra nurodoma ant pakuotės, tad rekomendacijų reikėtų laikytis.

Po kokių priemonių geriausia naudoti veido serumą?

Priemonių eiliškumas veido priežiūros rutinoje yra irgi svarbus. Tam tikrus produktus būtina tepti tik tada, kai prieš tai yra panaudojamos kitos priemonės. Tad trumpai pateiksime visą informaciją, kada turėtų būti naudojamas serumas:

  • Pirmiausia veido oda turėtų būti gerai nuvalyta, geriausia tam naudoti veido prausiklį arba specialias servetėles.
  • Toniko naudojimas turėtų būti kiekvienos moters rutinoje. Daugelis šį žingsnį praleidžia, nes galvoja, kad jis yra tarsi valiklis, kuris pašalina likučius ir jo naudoti neverta. Tačiau toniko paskirtis yra atstatyti tinkamą odos būklę.
  • Tuomet laikas ateina serumui. Ant švarios ir atgaivintos odos užlašinkite kelis lašelius ir švelniai jį įtrinkite į veido odą.
  • Po serumo rekomenduojama naudoti kremą, kuris užrakina jame esantį vandenį ir neleidžia garuoti, o visa jo nauda susigeria į odą.

Kokios klaidos dažniausiai pasitaiko?

Kaip ir kiekvienoje situacijoje taip ir naudojant veido serumą negalima išvengti klaidų. Tad trumpai pateikiame tas, kurios pasitaiko dažniausiai:

  • Netinkamai pasirinktas veido serumas gali pabloginti odos būklę, todėl pirmiausia reikėtų įsitikinti, kad jis yra tinkamas.
  • Jeigu serumas iš buteliuko yra paimamas su pipete, tuomet jokiu būdu pipetės negalima liesti odos, nes taip ant jos liks bakterijos ir tuomet pipetę merksite į buteliuke esantį serumą ir jame pasklis visos bakterijos, kurios naudos tikrai neatneš.
  • Jeigu serumas naudojamas su hialurono rūgštimi, jį privalu tepti tik ant sudrėkintos veido odos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.