Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Tobulo vestuvinio žiedo pasirinkimas

 Pradėjus planuoti savo vestuves, labai greitai aplanko suvokimas, kad vestuvių planavimas nėra džiugi pramoga, o sunkus, alinantis, kantrybės reikalaujantis darbas. Vietos, kurioje vyks šventė paieška, valgiaraščio sudarymas, vestuvinės suknelės ir kostiumo paieškos, vestuvinių žiedų pasirinkimas yra tik maža dalis rūpesčių, kurie užgula mūsų pečius, planuojant svarbiausią gyvenimo šventę. Ilgai planuota vestuvių šventė ateina ir akimirksniu praeina, o žiedas lieka ant piršto visam gyvenimui. Kokius, vestuvinius žiedus rinktis, kad jie džiugintų ne tik dabar, bet ir po daugelio metų?

 Protingiausias pasirinkimas – klasikinio vestuvinio žiedo pasirinkimas. Įvairūs juvelyriniai dirbiniai kasmet nudžiugina naujomis kolekcijomis. Tačiau aklai sekti paskui mados naujoves – nepatartina. Keletą metų, naujos kolekcijos vestuviniai žiedai, džiugins originalumu. Deja, atsiradus naujoms, kardinaliai skirtingoms mados tendencijoms, žiedas taps neskoningas. Pasirinkus klasikinio dizaino vestuvinį žiedą, šios problemos išvengsite.

 Šiuo metu populiariausi, klasikiniai, šiek tiek platesni vestuviniai žiedai. Tokio tipo žiedai yra patogūs, tačiau pagrindinis pliusas yra graviravimo galimybė. Vidinėje, vestuvinio žiedo pusėje, galėsite išgraviruoti vestuvių datą, sutuoktinio vardą. Tokiu būdu žiedas taps vienetiniu, turinčiu gilesnę prasmę papuošalu.

 Dažniausiai sutuoktuvių žiedai būna auksiniai. Galima rinktis balto, geltono arba raudono aukso juvelyrinius dirbinius. Jeigu tiesiog auksinio žiedo jums negana, moterišką žiedą galite rinktis su deimantu. Juvelyrinių dirbinių salonai dažnai parduoda vestuvinių žiedų komplektus, pritaikytus vyrui ir moteriai. Moteriškas žiedas gali būti pagražintas deimantais, kitomis elegantiškomis detalėmis. Vyro žiedas bus tokios pačios formos, tačiau solidesnis, be papuošimų. Tokiu būdu, žiedai sukurs ne identišką, tačiau tarpusavyje derantį duetą.  

Vestuvinio žiedo pasirinkimas yra labai individualus sprendimas. Dauguma žmonių nori, kad jų žiedeliai būtų unikalūs, vienetiniai. Laimei, juvelyrinių dirbinių salonai dirba itin lanksčiai. Jeigu jums patiko tam tikras žiedo modelis, bet netiko spalva, jie pagamins žiedą pagal jūsų individualius reikalavimus. Galėsite drąsiai keisti patinkančio žiedo spalvą ar pagražinti jį briliantais.

 Renkantis vestuvinį žiedą, svarbu nepasiduoti trumpalaikėms mados tendencijoms. Neskubėkite, skirkite laiko žiedo paieškoms. Visai nesvarbu, ar žiedas naujausios kolekcijos, ar kuklus, beveik nepastebimas – svarbiausia pajusti, kad tai tas, vienintelis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.