Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Kaip vyksta koučingo sesijos?

                      Koučingas – žmogaus skatinimas, žmogaus gerųjų savybių ir jo potencialo iškėlimas. Visa tai gali atrodyti, labai paprastu ir neveiksmingu dalyku, tačiau žmonės kurie išbandė šį dalyką, liko labai patenkinti, nes jo dėka atrodo savyje tai ko senai ieškojo, tačiau jiems nepavyko to padaryti. Jiems pritrūko drąsos, jiems pritrūko paskatinimo iš šeimos, ar jie paprasčiausiai neatrado tam laiko, nes buvo labai užsiėmę ir užsisukę savo gyvenimo rutinos karuselėje.

                      Koučingo specialistai prieš pradedant darbą su klientu rengia susitikimus, dar kitaip šie susitikimai vadinami koučingo sesijos. Šių susitikimų metu kuriamas ryšys su klientu, nes pripažinkite reikia laiko, kad galėtum atsiskleisti nepažįstamam žmogui. Ne visi žmonės gali tik užėję pas kitą žmogų į svečius pasidalinti savo slapčiausiomis mintimis ir pasidalinti savo gyvenimo patirtimis, kurių nesinori prisiminti. Taigi, kad visa tai vyktų natūraliai ir, kad žmogus pats atsivertų ir pasipasakotų savo būsimam gyvenimo mokytojui, jis turi pajausti pasitikėjimą savo naujuoju gyvenimo mokytojumi. Prieš vykstant į susitikimus, būtina atlikti paruošiamuosius darbus, pergalvoti, ko tikiesi iš šių sesijų ir koks tavo galutinis tikslas, terminai iki kada tai tu norėtum pasiekti ir panašiai. Profesionalus mokytojas padės ir nukreips Jus reikia kryptimi, tik svarbiausia leisti jam tai padaryti.

                      Paruošiamieji darbai prieš atvykstant pas koučingo mokytoją jau atlikti. Jums belieka tik atsipalaiduoti, ir keliauti savo geresnio „AŠ“ ir savo geresnės ateitis link. Palikite visas savo baimes ir nepasitikėjimus namuose, jei Jūs jau ryžotės tam, Jūs esate drąsus žmogus ir Jums to reikia, taigi pirmyn savo svajonės link. Pasiekite tai ko trokštate, ir jausitės geriau ir patogiau savo gyvenime, ir jis žinoma taps laimingesniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.