Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

TOP 3 daiktai, kuiruos verta išbandyti lovoje su partneriu

Vyrams seksas yra gana prioritetinis užsiėmimas, todėl gali tapti svariu argumentu ilgos ir laimingos meilės istorijai, o moteriai – savotišku santykių valdymo svertu. Seksualinis potraukis – kaip apetitas: visi norime išbandyti skirtingus skonius, nes valgyti tą patį maistą – nuobodu. Vyras nori lovoje matyti moterį, kuri galėtų suteikti jam naujų nepakartojamų pojūčių.

Tad turite pakankamai laiko supurtyti savo intymų gyvenimą ir išbandyti kažką naujo ir visiškai netikėto. Pabodo tos pačios pozos, o ritmiški judesiai nesukelia aistros? Neskubėkite sakyti, kad intymumo srityje jums nėra nieko naujo. Kai visi pagrindai bus išbandyti, laikas pereiti į kitą lygį. Tada prasideda tikrasis seksas – aistringas  ir rafinuotas. O paieškų metu galima pajusti įvairiausių erotinių atspalvių.

Ne paslaptis, kad daugeliui žmonių gėda net kalbėti apie savo pomėgius seksui su partneriu, jau nekalbant apie sekso žaislų naudojimą, tačiau verta paminėti, kad tokie eksperimentai seksualiniame gyvenime bus naudingi abiem partneriams. Be to, kad eksperimentai su sekso žaislais sumažina neištikimybės tikimybę, jie sušildo jausmus, atskleidžia partnerį iš naujos pusės. Taip pat suteikia unikalios patirties, kuri gali padėti žmogui geriau pažinti savo kūną ir troškimus. Jei apie seksą pradėsime galvoti kaip apie pramogą ir malonumą, o ne tik apie vaikų gimdymą, pamatysime, kad sekso žaislai puikiai tiks šiam įvaizdžiui. Nėra nieko blogo, jei intymiam gyvenimui suteikiate įvairovės, tokie dalykėliai kaip antrankiai, botagėlis ar akių kaukės įneš į miegamąjį daug aistros.

Kaip pasiūlyti partneriui paįvairinti seksą?

Sekso įvairovė – itin opi tema, todėl derėtų pasirinkti tinkamą momentą ir paruošti partnerį tokiam pokalbiui. Be abejo, visi bijo būti nesuprasti ar atstumti, tačiau kai įsimylėjėliai pažįsta vienas kitą bent kelis mėnesius, tuomet nereikėtų bijoti nesusipratimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.