Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vanduo ofisams: ar naudingas pasirinkimas?

Daug įvairių įmonių ir įstaigų viduje galite pastebėti stovinčius vandens aparatus. Tai vanduo ofisams, kuris pristatomas ir prižiūrimas šias paslaugas teikiančių įmonių. Kuo naudingas toks pasirinkimas biurui  ir kaip išsirinkti geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkantį vandens aparatą?

Rūpinatės darbuotojais

Svarbiausia priežastis, dėl kurios pasirenkami vandens aparatai biurams, tai yra noras, kad darbuotojai ofise jaustųsi patogiai ir galėtų bet kada atsigaivinti vandeniu ar atsigerti šiltų gėrimų. Daugybė tyrimų rodo, kad kuo darbuotojai jaučiasi patogiau savo darbo vietoje, tuo jie našiau dirba ir tuo daugiau motyvacijos jaučia.  Todėl įvairūs sprendimai ofise, kurie prisideda prie geresnių sąlygų darbuotojams kūrimo – yra investicija į darbuotojų motyvaciją. Vanduo  ofisams gali prisidėti prie to, nes esant tokiam aparatui biure, darbuotojams nereikia gaišti laiko ieškant, kur įsigyti ar išsivirti kavos. Taip pat vietoje jie gali atsigaivinti švariu vandeniu ir nereikės bėgti į parduotuvę ištroškus.

Gerinate įmonės įvaizdį

Įmonės biuras yra skirtas ne tik darbuotojams, bet ir įmonės svečiams, partneriams bei klientams. Todėl labai svarbu, kad ir jie čia atvykę jaustųsi patogiai. Pavyzdžiui,  vandens aparatai yra labai svarbūs tokioms įmonėms, kurios dirba su klientais tiesiogiai ir jų patalpose yra laukiamojo salės. Tokiose vietose vanduo ofisams yra privalomas, nes laukiant klientai gali ištrokšti, pasitaiko net atvejų, kai kažkam pasidaro bloga. Labai svarbu, kad tokiose vietose būtų galimybė atsigerti švarus vandens. Tad tokio aparato buvimas yra tam tikras ženklas Jūsų klientams, kad Jums jie rūpi. Tai  prisideda prie Jūsų įmonės įvaizdžio kūrimo.

Tausojate gamtą

Dar vienas labai svarbus akcentas, dėl kurio verta rinktis vandenį biurams, tai yra gamtą tausojantis požiūris, kurį įrodo vandens aparatas biure. Nesant tokiam aparatui, darbuotojai vandenį pirktų parduotuvėje ir taip nuolat kauptųsi plastiko atliekos. Ne visuose biuruose atliekos yra rūšiuojamos ir ne visi darbuotojai varginasi  tai daryti. Todėl vanduo ofisams yra puikus pasirinkimas, sprendžiant šį klausimą. Turint aparatą nebesikaups jokie buteliukai ar plastiko atliekos nuo vandens.

Vandens aparatas tiekia ne tik šaltą, bet ir karštą vandenį bei gali būti su gazuoto  vandens funkcija. Tai reiškia, kad sutaupysite atsisakę daug vienkartinės taros. Be to, biurui nereikės atskiro kavos aparato. Tad kartu prisidėsite ir prie elektros sąnaudų mažinimo.  Tai puikus būdas parodyti, kad Jūsų įmonė rūpinasi gamta ir propaguoja tvarią gyvenseną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.