Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vartojamosios paskolos ir asmeninės kredito linijos internetu, teikiamos didžiųjų šalies bankų

Nesuklyskite – šiandien paskolas internetu teikia ne tik greitųjų kreditų bendrovės, bet ir didieji šalies bankai. Bankai, puikiai suprasdami, kokie užimti šiuolaikiniai žmonės, siūlo paskolas paimti greitesniu ir daugeliui patogesniu elektroniniu būdu.

Kodėl dar paskolos internetu yra tokios patrauklios?

kreditai internetuBankų administracija teigia, kad internetu skolintis yra paprasčiau ir kur kas greičiau. Tiesa, kai kurie bankai gali paprašyti sumokėti sutarties sudarymo mokesčius – jie paprastai siekia nuo 50 iki 100 litų, kartais imama 1-3 proc. nuo paskolos sumos. Dėl sutarčių sudarymo įkainių reikia teirautis individualiai. Reikėtų įsidėmėti ir tai, kad jei, sudarydami paskolos teikimo sutartį internetu, mokėsite 50 Lt, tai, nuvykus į banko padalinį, teks mokėti net dvigubai didesnę sumą – šiuo atveju 100 Lt. Kodėl taip yra? Nes internetu asmuo bus aptarnaujamas asmeniškai, o banko padalinyje jį turės aptarnauti samdomas darbuotojas.

Kaip paimti paskolą internetu? Norint paimti paskolą, reikia prisijungti prie el. bankininkystės sistemos ir tuomet užpildyti paskolos paraišką. Pranašumų tai turi gana nemažai, jau neskaitant sutaupyto laiko. Kreiptis dėl paskolų internetu galima ir naktimis ar savaitgaliais, kai bankų padaliniai neveikia.

Apie finansinius įsipareigojimus

Kartais žmonės neapsvarsto, kad, paėmus paskolą, gana ženkliai išaugs jų finansiniai įsipareigojimai. Todėl reikia paskaičiuoti, ar gebėsite kas mėnesį atidėti tam tikrą pinigų sumą ir ją atiduoti bankui. Kas nutinka nesilaikant įsipareigojimų ir laiku negrąžinus paskolos? Tai gali padaryti neigiamą įtaką asmeninei kreditingumo istorijai ir asmuo, kuris nori pasiskolinti pinigų, ateityje turės mokėti didesnes palūkanas, tai yra jo skolinimasis gali gerokai pabrangti. Kritiniais atvejais gali būti pradedamas skolų išieškojimas, žmogui užkertamas kelias dar kada nors skolintis pinigų iš bankų ar kitų kreditus, paskolas teikiančių įstaigų.

Kokios yra dažniausiai pasitaikančios palūkanų normos ir skolinimo terminai?

Mažos – vidutinio dydžio paskolos ir vartojamosios paskolos, paprastai iki 10 tūkst. Lt dažniausiai imamos penkeriems metams. Pavyzdžiui, jei imama 10 tūkst. litų, kas mėnesį, sutartį sudarius 5 metams, reikės grąžinti po maždaug 250 Lt. Tokių paskolų palūkanų normos sudaro nuo 13 iki 16 proc. Taip pat, paėmus paskolą internetu, gali būti taikomas sąskaitos tvarkymo mokestis, kuris sudaro kelis litus per ketvirtį (3 mėnesius).

Populiariausios išlieka vartojimo paskolos, kurios imamos, kai norima susiremontuoti būstą, įsigyti naują automobilį, pasidaryti kokią nors grožio tobulinimo operaciją ar išvykti į egzotišką kelionę. Kita egzistuojanti paskola vadinama asmenine kredito linija. Jos suma taip pat negali viršyti 10 tūkstančių litų. Šios ir vartojamosios paskolų skirtumus, privalumus ir trūkumus geriau paaiškinti gebės tik banko darbuotojai ar išsami banko nuostatų analizė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.