Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vestuvių fotografas: patarimai ieškantiems

vestuviu fotografas

vestuviu fotografasVestuvių fotografų, siūlančių paslaugas asmeniniuose tinklapiuose ar internetiniuose skelbimuose, – iš tiesų nemažai. Ir kuo jų daugiau, tuo sudėtingiau darosi išsirinkti tinkamą. Neretai ir jų asmeninėse svetainėse publikuojami darbų pavyzdžiai būna ganėtinai panašūs, kas taip pat apsunkina situaciją. Aišku viena: reikia skirti laiko ir pastangų tam, kad rastumėte tokį vestuvių fotografą, kuriuo netektų nusivilti.

Vestuviu fotografas paprastai yra profesionalia fotografija užsiimantis ir iš to gyvenantis asmuo. Tai – jo amatas.  Vestuvių bei meninės fotografijos sritys skiriasi, tad vestuvių fotografas nebūtinai yra tas, kuris užsiima ir menine fotografija. Tai reikia turėti omenyje ir iš anksto neatmesti galbūt tikrai puikių fotografų, kurių pagrindinė sritis – tik vestuvių fiksavimas. Ieškantis gero vestuvių fotografo visados pravartu apsvarstyti biudžetą, kadangi skirtingų fotografų siūlomos paslaugų kainos skiriasi, ir kartais ypatingai ženkliai. Be to, būtina turėti galvoje tai, jog nuo kainos didžiąja dalimi priklauso ir kokybė. Kai maksimali suma, galima skirti vestuvių fotografavimui, jau numatyta – prasideda sunkiausia dalis.

Internetinėse paieškos sistemose įvedus žodžius „vestuvių fotografas“ galima aptikti kone šimtus įvairiausių fotografų, siūlančių savo paslaugas. Dažniausiai tai jau minėtos asmeninės su fotografija susijusios svetainės. Jose autoriai pristato save, savo darbo specifiką, patirtį. Svarbi tokių asmeninių tinklapių dalis – galerija. Joje fotografai paprastai talpina geriausius savo darbus. Jei tai svetainė, išimtinai skirta tik vestuvių fotografijai, – tuomet vestuvinių nuotraukų pavyzdžius. Talpinami darbai padeda nuspręsti, ar jų autorių verta rinktis. Be viso to, vestuvių fotografavimu užsiimantis asmuo dažniausiai pateikia konkretų teikiamų paslaugų sąrašą ir nurodo orientacines kainas (jos pateikiamos ne visada, kadangi kinta priklausomai nuo individualių užsakovo poreikių, o kartais ir finansinės padėties). Geru ženklu laikytina naudojamos fototechnikos vestuvėms užfiksuoti pristatymas (gamintojų ir modelių nurodymas), kadangi tokiu atveju galima plačiau pasidomėti technine puse, kuri iš esmės didele dalimi lemia nuotraukų kokybę (savaime suprantama, iš grafinės pusės). Nusisamdyti patinkantį vestuvių fotografą nėra sudėtinga, kadangi kartu pateikiami ir kontaktai. Tereikia paskambinti ar nuvykti nurodytu adresu bei individualiai susitarti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.