Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Patarimai kaip prižiūrėti papuošalus

auskarai

auskaraiNe paslaptis, kad moterys mėgsta puoštis. Dažniausiai dėvimi papuošalai būna auskarai, žiedai, apyrankės, pakabukai, sagės.

Labai svarbu mokėti tinkamai prižiūrėti savo papuošalus. Dauguma vyrų galvoja, kad papuošalai tiesiog būna gražūs ir pamiršta, kad reikia įdėti daug laiko ir pastangų, kad moterys visur ir visada atrodytų stulbinančiai ir pritrenkiančiai. Jeigu turite sidabrinių papuošalų būtina juos bent kartą per mėnesį valyti naudojantis vilnone skepetaite. Būtinai savo papuošalus nusiėmusi padėkite į vietą. Grandinėlėms ir pakabukams labai praverčia stilizuotos medžio šakos, kurios turi daug vietos pakabinamiems daiktams, o bižuterijos dėžutės puikiai tinka auskarams, sagėms, žiedams ar apyrankėms.

Labai svarbu nedėvėti tų pačių papuošalų kiekvieną dieną ir nepamiršti derinti spalvų bei progų. Labai lengva įsigyti naujų auskarų ir apyrankių internetu. Renkantis žiedus reikia nepamiršti, kad jie turi dydžius. Elvina 20 metų pasakoja “Aš labai mėgstu papuošalus, ne vieną kartą esu jų įsigijusi internetu. Pirkdama žiedus visada atkreipiu dėmesį į dydį. Turiu keletą draugių, kurių pirštai nėra standartiniai, truputi storesni nei mano. Jos tikrai susiduria su problema, kai neapsižiūrėjusios nusiperka žiedą, kuris joms būna per didelis. Ilgainiui jos išmoko atkreipti dėmesį į žiedų dydžius internetinėse parduotuvėse ir dabar niekada nesusiduria su tokiomis problemomis kaip netinkantis žiedas”. Elvinos istorija tikrai verta pavyzdžio kaip svarbu renkantis papuošalus atkreipti dėmesį ne tik į tai, kas gražu, bet ir į tai, kas atitinka jūsų dydį. Auskarai internetu yra ta prekė, kuri yra universalaus dydžio. Jeigu merginai patiko auskarai, jinai visada su jais atrodys stulbinančiai, juk svarbiausia kaip jautiesi dėvėdamas papuošalus. Žmogus, kuris jaučiasi gražus ir patrauklus visada atrodys gražus ir patrauklus aplinkiniams žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.