Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vežame į Angliją- kada vykti saugu?

anglija

anglija

Šiuo metu sparčiai populiarėja smulkių vežėjų paslaugos. Juk daug mūsų artimų žmonių išvykę dirbti į užsienio šalis. Todėl svarbu, kad sugalvoję nuvykti pas artimuosius galėtume tai padaryti gretai. Juk taip puiku, vos tik pasiilgus artimo žmogaus, po keleto dienų jau gali šnekučiuotis ne per kompiuterio ekraną, o gyvai. Jei keliautume lėktuvu, tokią kelionę reikia suplanuoti tiksliai žinant išvykimo datą. Lėktuvo bilietus nusipirkus iš anksto, kelionė gali būti tikrai nebrangi. Tačiau rūpesčiai prasideda, kad išlipus iš lėktuvo reikalinga patiems vykti iš aerouosto į reikalingą vietovę. Jei dar nelabai gerai mokama anglų kalba, tuomet ši užduotis tampa dar sunkesnė. Šią problemą puikiai išsprendžia mažieji vežėjai. Jie dažnai nuveža iki reikiamos vietos, tai patogu ir saugu klientui.

Jei žmogui prireikia suplanuoti kelionę į Angliją, jis dažniausiai vežėjų ieško pasinaudojęs Google paieškos sistema, skelbimų portalais. Kad vežame į Angliją skelbimų gausu tiek internete, tiek spaudoje pastebėjo ne vienas. Atrodo problemos kaip ir nėra, tiesiog išsirenki labiausiai patinkančią įmonę, suplanuoji kelionę ir pirmyn.

Šios rinkos įvaizdį gadina nelegalūs vežėjai. Jie internete skelbiasi siūlantys pigiausias kainas. Juk nemokantys mokesčių ir gali pasiūlyti patrauklią kainą. Tačiau tokia kaina dažnai būna nesėkmingos kelionės priežastis. Pasitaiko tokių atvejų, kad tokie vežėjai vežą į Anglija neblaivūs. Tad jei kelionė bus nevykusi nebus kam pasiskųsti. Tokia „įmonė“ vieną dieną yra, kitą dieną jos nėra.

Dažnai Lietuvos interneto erdvėje pasipila skundai nepatikimais vežėjais, o tai meta šešėlį ant legaliai ir sąžiningai dirbančių įmonių.

Kaip patikrinti ar vežėjas yra patikimas. Jums padės keletas patarimų:

  • Paskaitykite atsiliepimus internete. Labai svarbu atskirti, kurie komentarai yra tikri, o kurie tik konkurentų mėginimai sugadinti kitos įmonės reputaciją. Kaip juos atskirti sunku pasakyti, čia jau pravers jūsų nuojauta.
  • Pasidomėkite rekomendacijomis iš savo draugų. Gal jie turi patikimą kompaniją su kuria bendradarbiauja ilgesnį laiką.
  • Nesirinkite vežėjus atsižvelgdami vien tik į kainą. Teigiantys, kad veža į Angliją už mažiausią kaina nebūtinai galės pasiūlyti kokybišką kelionę. Pasirinkę pigiausią vežėją galite turėti blogų įspūdžių kupiną kelionę.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.