Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Virtualios realybės kambarys – ne tik pramogoms, bet ir saviugdai?

vr

 vr

Pastaruoju metu Lietuvoje sparčiai populiarėja įvairios populiariosios psichologijos apraiškos. Prieš kelis metus nuo knygynų lentynų buvo šluojamos įvairios patarimų knygos, dabar dažnas specialistas ieško mokymų, seminarų ar netgi laisvalaikio idėjų, galinčių padėti ugdyti savo asmenybę. Neseniai Lietuvoje atsiradusi pramoga – virtualios realybės kambarys – dar vienas būdas pažinti ir tobulinti save. Sako, kad ji per brangi… Netiesa. Vyksta įvairios akcijos, tad nesunkiai galima rasti tinkamą variantą.

Virtuali realybė – kas tai?

Dažnas, išgirdęs apie Lietuvoje atsirandančius virtualios realybės kambarius, nustemba. Skamba kaip frazė iš fantastinio filmo. Tačiau tai jau nebe fantastika, o realybė. Virtuali realybė paremta 3 D vaizdų, kuris iki šiol buvo statiškas, o šiandien vis dažniau tampa ne tik aktyvus, bet ir interaktyvus. O tai reiškia, kad į virtualią realybę įtraukiamas ir žmogus.

Populiarėjanti pramoga – virtualios realybės kambarys – tai vieta šiuolaikiškoms, dinamiškoms ir dažnai netikėtoms virtualios pramogoms. Čia vienu pagrindiniu įrankiu tampa virtualios realybės akiniai bei kiti priedai, padėsiantys įveikti žaidimuose keliamus iššūkius ir tikslus. Čia galėsite jėgas išbandyti virtualiame tenise, lenktynėse, ekstremaliose pramogose, kurios privers suabejoti, ar tai, ką matote, nevyksta iš tikrųjų.

Virtuali realybė – tik žaidimas?

Todėl vis dažniau virtualios realybės pramogos pasirenkamos ne tik kaip smagus laisvalaikis, bet ir kaip būdas tobulėti. VrMatrica.lt siūlo išsinuomoti virtualios realybės kambarį. Čia galite ne tik gerai praleisti laiką, bet ir prisidėti prie asmenybės tobulėjimo.

  • Įveiksite baimes. Virtualios realybės kambarys – puiki galimybė įveikti kankinančias baimes. Pavyzdžiui, aukščio fobiją, kurią jaučia didelė dalis žmonių. Po kelių žaidimų aukštyje kito apsilankymo metu galbūt visai nebejausite šios baimės.
  • Išmoksite pasitikėti. Labai dažnai virtualios realybės pramogos pritaikomos organizuojant įvairius mokymus ir seminarus. Tai alternatyva žaidimams užrištomis akimis. Žaidžiant komandoje, kai apsidairius atrodo, kad visos grėsmės tikros, reikia viena skitu pasitikėti. Todėl tokios atrakcijos yra puiki galimybė ugdyti šį jausmą.
  • Dirbsite kartu. Labai dažnai komandų formavimo mokymų metu darbuotojai išbando virtualios realybės pramogas. Darbas kartu, bendra atsakomybė ir vieninga pergalė suvienija darbuotojus ir padeda jaustis tikra komanda. Šiuolaikiški seminarai, pasitelkiant moderniausias priemones – puiki proga komandą motyvuoti ir pažadinti naujiems tikslams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.