Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vonios kambarys: koks jis turėtų būti?

vonios kambarys

vonios kambarys

Vonios kambarys turi būti atnaujinamas maždaug kartą į dešimtmetį. Todėl kuriant jo projektą, reikėtų skirti daug dėmesio ne tik išplanavimui, bet ir įrangos pasirinkimui bei dizaino sprendimams. Norint, kad vonia būtų graži, jauki ir patogi, reikėtų paisyti kelių taisyklių. Laikydamiesi jų sukursite puikų projektą, o Jūsų vonia džiugins ilgai.

Neperkrautas

Ypač tais atvejais, kai vonios kambarys namuose yra nedidelis, kuriant jo dizainą, kartais padaroma klaidų pasirenkant per daug baldų ir įrangos. Todėl planuojant vonią, reikėtų rinktis atsargius sprendimus. Mažų erdvių nereikia apstatyti baldais ir technika. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų vonia nedidelė, galbūt reikėtų pagalvoti apie vietą taupančią dušo kabiną, atsisakyti vonios, o skalbimo mašiną iškelti į sandėlį ar virtuvę. Net jeigu atrodo, kad viskas telpa, vonioje turėtų likti vietos ne tik nueiti iki klozeto, bet ir patogiai nusišluostyti kūną po dušo bei persirengti.

Taip pat nereikėtų vonios apkrauti nereikalingais aksesuarais. Ypač, jeigu vonia yra nedidelė. Kuo mažesnė erdvė, tuo mažiau smulkmenų ant baldų paviršiaus turėtų būti. Kitaip sukursite vaizdą, jog vonios kambaryje vyrauja netvarka. Daugiau aksesuarų galima rinktis tuomet, kai vonios erdvė yra gana didelė ir ją galima skirstyti į kelias zonas: prausimosi, dušo, grožio zona prie veidrodžio ir pan.

Funkcionalus

Įrenginėjant namus, visuomet norisi, kad jie pirmiausia būtų gražūs ir jaukūs. Vonios kambarys – ne išimtis. Tai vieta, kur norisi pailsėti, atsikvėpti. Kur įėjus turėtų būti jaučiama ramybė ir jaukumas. Tačiau kuriant vonios kambario interjerą, labai svarbu galvoti ne tik apie išvaizdą, bet ir apie funkcionalumą. Todėl priimant sprendimus, visuomet pagalvokite ir apie tai, kaip vieną ar kitą baldą naudosite realybėje. Pavyzdžiui, dideli veidrodžiai vonioje gali atrodyti labai gražus sprendimas, tačiau ar jie netaps nešvarumų rinkimo vieta? Arba jeigu renkatės dubens tipo praustuvus, pirmiausia galvokite ne tik apie grožį, bet ir pasidomėkite, kokios formos praustuvas mažiau taškysis ir kokio gylio jis turi būti, kad praustis jame būtų patogu.

Nuosaikus elementų stilius

Labai dažna klaida, kuriant vonios kambarį, yra stiliaus neišlaikymas. Dažniausiai čia patarti gali profesionalai. Įrenginėjant vonią, atkreipkite dėmesį, kad visi elementai turėtų derėti tarpusavyje. Pavyzdžiui, vonios baldai turėtų būti panašaus stiliaus kaip ir įrangos dizainas. Taip pat derinkite smulkmenas. Praustuvo maišytuvas ir dušo mechanizmas turėtų derėti tarpusavyje. O taip pat labai svarbu, kad vonia išlaikytų bendrą visų namų interjero liniją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.