Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Vyriškos piniginės – solidumo ženklas

piniginė

piniginė

Tikras vyras turi būti ne tik pasitempęs, bet ir atkreipti dėmesį į nedideles smulkmenas, kurios išduoda jo požiūrį į solidumą. Vyriškos piniginės ir yra vena iš tokių detalių. Pasižiūrėkime į dabartines šių aksesuarų tendencijas.

Piniginės vyrams internetinėje parduotuvėje vyriskospinigines.lt yra išimtinai skirtos solidiems ir save gerbiantiems vyrams. Išsitraukę tokią piniginę, jie tikrai nepasidarys sau gėdos. Ji odinė ir pakankamai rimta, kad tikrų bet kokio socialinio sluoksnio vyriškiui. Nesvarbu, ar jis dirba pramogų sferoje, kur vertinami kiek ryškesni apdarai, ar „fintech“ sektoriuje, kur viskas ir taip virtualu. Piniginė išlieka tuo stiliaus elementu, kuris nepritraukia daug dėmesio, tačiau ir nesugadina įvaizdžio. Jei damos gali smarkiai susijaukti savo stiliaus sumokimą neprisiderindamos prie rūbų rankinę, tai vyrams ši bėda nelabai gresia su kokybiška ir firmine odine pinigine. Aišku, svarbu ir prekės ženklas, dažnai įspaustas į piniginės odą. Vienas ryškiausių prekės ženklų šioje srityje yra Pierre Cardin. Vyriškos piniginės Pierre Cardin internetu parduodamos kiek pigiau, nei firminėse parduotuvėse, todėl tikrai verta paieškoti tinkamo varianto internetinėse parduotuvėse.

Trys piniginių tipai

Vyrai gali turėti net tris pinigines, skirtas skirtingoms situacijoms. Paprastai jiems užtenka ir vienos, tačiau niekas nesupyktų, jei namie būtų ir dar dvi.

  1. Kasdieninė piniginė. Tai universali nedidelė piniginė, skirta kasdieniniam naudojimui. Ji paprastai turi kišenę gryniesiems, atskirą kišenėlę monetoms, keletą mažų kišenėlių kortelėms ir dokumentams. Ji nestora, todėl nesunkiai telpa galinėje džinsų kišenėje ar vidinėje švarko kišenėje.
  2. Kelioninė piniginė. Ji skirta kelionei ir turi daugiau skyrelių, nei įprastai. Ji didesnė, skirta lėktuvo bilietams, dokumentams, pinigams, kortelėms. Aišku, joje tilps ir USB raktas ar SD kortelė fotoaparatui, raktai ar net nedidelė ruletė išmatuoti ką nors. Tokia piniginė turi ir specialią kilpą, kad būtų galima užsinerti ją ant rankos. Taip saugiau nešti minioje.
  3. Piniginė kortelėms. Tai kompaktiška piniginė, kurioje telpa vos 1-3 kortelės ir pora banknotų. Ji neturi kišenėlės monetoms. Tokia piniginė kuo puikiausiai tinka vakarėliams, kur nereikia daug pinigų.

Pastaroji piniginė kartais pakeičiama išmaniojo telefono dėklu, kuriame taip pat telpa kortelė ir pora banknotų, tad ji nėra itin populiari. Kelioninės piniginės paprastai ištraukiamos irgi gana retai – kai reikia leistis į ilgesnę kelionę į užsienio šalis. Aišku, jei vyras dažnai komandiruotėse, tokia piniginė gali tapti ir pagrindine.

Nepaminėjome prie diržo segamos piniginės. Deja ji dažniausiai ne odinė ir labai solidžiai neatrodo. Priešingai, ji atrodo susipykusi su bet kokiu stiliumi. O juk būtent iš prie diržo kabinamo kapšelio ir kilo vyriškos piniginės. Kokia ironija… Po kelių šimtų metų tai, kas atrodė normalu, dabar badome pirštais. Stilingas vyras visada žino, kokią piniginę pasirinkti ir į vakarėlius su kelioninėmis piniginėmis nevaikšto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.