Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Užsienyje dirbantiems asmenims nėra taip lengva gauti paskolas Lietuvoje

eurai

euraiLietuvoje į greituosius kreditus taikosi nemažai žmonių. Juos bando gauti netgi tie, kurie Lietuvoje negyvena. Pasak www.puikipaskola.lt, kai kuriems asmenims paskolų teikėjai pateikia neigiamą atsakymą dėl to, kad jie neatitinka elementarių sąlygų. Tos sąlygos yra ganėtinai paprastos, tačiau daugelis klientų jų net neskaito. Viena svarbiausių kreditorių keliamų sąlygų yra ta, kad asmuo būtų gyventis Lietuvoje. Natūralu, kad paskolos gavėjas, gyvenantis kitoje šalyje, turėtų kreiptis į tos šalies kredito įstaigas, o ne į lietuviškas. Taip pat verta atminti, kad kai kuriose kredito įstaigose daromos tam tikros išimtys, bes aišku – jos taikomos ne visiems.

Išimtys dėl kreditų suteikimo asmenims, negyvenantiems Lietuvoje, daromos tada, jeigu matoma, kad asmuo didžiąją laiko dalį vis dėlto gyvena mūsų šalyje. Trumpai tariant, jeigu yra išsiregistruojama iš Lietuvos, tuomet paskolą gauti vargu ar pavyks. Tačiau, jeigu išvykimas nedeklaruotas, tuomet situacija keičiasi. Be abejo, tai dar nereiškia, kad paskolos paraiška bus patvirtina. Juk yra daug kitų sąlygų, kurias neaišku ar pavyks atitikti.

Klabant apie kitas sąlygas, privalu žinoti, kad pajamos yra bene svarbiausio. Turimi įsipareigojimai irgi yra lygiai taip pat svarbūs. Pagal šiuo duomenis bus apskaičiuojama kiek pajamų per mėnesį galite skirti įmokų mokėjimui. Jeigu pajamos bus labai mažos, natūralu, kad ir kredito įmokas neturėtų būti didelė. Logiškai mąstant, tokiais atvejais galbūt ir pavyks pasiskolinti, tačiau paskolos suma netūrėtų būti labai didelė. Tiesa, kai kuriais atvejais kreditoriai nurodo, jog teks rinktis ilgesnį kredito grafiką tam, kad būtų sumažintos palūkanos.

Taip pat pažymėtina, kad kreditai dirbantiems užsienyje išduodami tik tuomet, jeigu tas darbas yra oficialus, o pajamos matomos lietuviškuose registruose. Kas iš to, jeigu jūs užsienyje dirbsite nelegaliai – niekur tokia informacija nesimatys. Tas pats liečia ir oficialų darbą – turėsite kažkaip įrodyti, jog dirbate ir gaunate pajamas. Vien žodžiais kreditoriaus pasitikėjimo neužsitikrinsite, tuo labiau – jie neturi teisė remtis tik kliento pažadais.

Kaip bebūtų, visos paskolos internetu ir ne tik turi būti suteikiamos tik pagal galiojančią tvarką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.