Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Žaislai šunims: kokius rinktis?

žaislai šunims

žaislai šunimsTurbūt sunku būtų rasti šunį, kuris nenorėtų pažaisti, tačiau visada svarbu atrasti, kokie žaislai labiausiai patinka jūsų augintiniui. Žaislai šunims yra tikrai labai įvairūs – pradedant pliušiniais ir baigiant žaidimais-mįslėmis. Kiekvienas šuo, atrodytų, atsirenka, kokie žaislai jam patinka labiausiai, na, o šeimininkui belieka rasti pardavėją, siūlantį kokybiškus žaislus šunims.

Žaislai aktyviems augintiniams

Kai kuriems šunims žaidimai neatsibosta valandų valandas, tad tenka gerai pagalvoti, kokį žaislą vertėtų parinkti šuniui. Kamuoliukai – tai tiesiog klasika, na, o aktyviam šuniui visada galite parinkti kamuoliuką su svaidykle, kad žaislą galėtumėte kuo toliau nusviesti. Dar vienas aktyvių šunų mėgstamas žaislas – tai frisbio lėkštės, kurias šunys pramoksta pagauti ore. Tai tikrai smagus užsiėmimas! Be to, yra organizuojamos ir frisbio varžybos (kamuoliukų mėgėjams gali patikti „Pitch and go“).

Žaislai tinginiams

Kai kurie šunys labiausiai mėgsta pliušinius žaislus, ir su jais žaidžia tik namuose. Lauke tam nėra laiko – reikia uostinėti ir užsiimti kita veikla. Tingūs šunys taip pat mielai renkasi pliušinius žaislus, nes juos šeimininkai retai reikalauja atnešti. Su tokiais žaislais smagu miegoti ar tiesiog kartais pakramtyti.

Žaislai kramtymui

Ne visi žaislai šunims yra tinkami kramtymui, ir ne visi yra tokie patvarūs, kad nebūtų sukramtomi. Šunims-„graužikams“ puikiai tinka Kong žaislai, tačiau net ir jų nereikėtų palikti kramtyti, kai jūsų nėra šalia. Šunys kartais yra tikrai labai gabūs, kai kalbama apie žaislų niokojimą.

Tai kiek tų žaislų reikia šuniui?

Tikrai ne tiek daug, kiek gali atrodyti. Svarbu tai, kad žaislai nesivoliotų namuose – tokiu atveju šuo tikrai praras bet kokį susidomėjimą žaislu. Gudrūs šunų šeimininkai žino, kaip išvengti didelių išlaidų – kol šuniui yra duodamas vienas žaislas, kiti paslepiami. Vėliau kiti žaislai šunims atrodo tarsi nauji!

Kiekvienas šuo yra labai individualus, todėl jam gali patikti labai įvairūs žaislai. Išbandykite įvairių tipų žaislus, ir tai padės suprasti, ko labiausiai norėtų jūsų šuo. Svarbiausia yra tai, kad žaistumėte kartu su šunimi – tokiu atveju bet koks žaislas įgis kur kas didesnę vertę!

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.