Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Internetinė prekyba – kaip išsirinkti svarstykles?

svarstykles internetu

svarstykles internetuInternetu apsipirkti greita, patogu ir paprasta. Tačiau yra kelios papildomos sąlygos: reikia žinoti ko ieškome, kokią sumą tam galime skirti ir kur norime apsipirkti. Dar daugiau taisyklių galioja, perkant tokį būtiną namų atributą kaip svarstyklės. Juk jų yra įvairiausių. Tačiau apie viską nuo pradžių.

Paskirtis

Populiariausios svarstykles internetu yra skirtos maistui ir svoriui sverti. Tačiau svarstyklių internete galima nusipirkti pačių įvairiausių: kuno svarstykles, taip pat dideliems svoriams, elektronines vonios svarstykles, buitinės ir net automobiliams sverti skirtos svarstykles internetu.

Be to net ir svarstyklių technologijos nestovi vietoje. Šiandien jau galima įsigyti virtuvinių svarstyklių, kurios ne tik sveria, bet ir nurodo mažiausiai septynių maisto produktų kaloringumą, proteinų, natrio, skaidulų ir angliavandenių kiekį, taip padėdamos reguliuoti kasdienę mitybą. Yra ir daugiau naujovių. Tarkim, svarstyklės su laikrodžiu ir žadintuvu, pagamintos iš stiklo ar kokybiško plastiko.

Elektroninės ar mechaninės

Verta pripažinti, kad šiais energinio efektyvumo siekiamybės laikais, elektroninės svarstykles internetu yra pačios populiariausios. Ar jos geriausios? Galime pasvarstyti visus už ir prieš… Elektroninės svarstykles kuno svoriui matuoti yra žymiai tikslesnės nei mechanines svarstykles. Juk elektronines svarstykles zmogui parodys viską – iki paskutinio gramo.

Tuo tarpu dažnai skelbiama virtuvines svarstykles akcija. Todėl jos mažiausiai 30 proc. brangesnės už tokias pačias, tik mechanines.

Kita vertus, elektroninės svarstyklės dažniau grįžta į garantinį servisą. Pagal Europos Sąjungos reikalavimus, visiems elektriniams prietaisams taikoma ne trumpesnė nei 24 mėnesių gamintojo garantija, jeigu prekybininkas nenurodo kitaip. Tad prieš įsigydami elektronines svarstykles perskaitykite papildomai pateikiamą informaciją.

Internetinė parduotuvė

Svarbu ne tk kuo norite sverti, bet ir kurią parduotuvę internetinėje erdvėje pasirinksite. Kartais elektronines svarstykles senukai internete parduodamos pigiau, nei parduotuvėje. Panaši situacija yra ir su kitais prekės ženklais. Jeigu dvejojate ir nenorite gaišti laiko paieškai ir kainų analizei, ieškokite pigu.lt svarstykles. Iš čia svarstykles internetu parduodamos pigiai, patikimai ir pristatomos greitai.

Nnereiktų spjauti į smulkiuosius verslininkus, kurių prekėmis internetas užlietas, kaip po cunamio.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.