Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Ar kreditų refinansavimas viltis, ar dar vieni pelėkautai?

kredito refinansavimas

kredito refinansavimasŽmogus tokia būtybė, kuri kartais savo dabar norus vertina labiau už neapibrėžtoje ateityje gresiančią nežinomybę ir nesaugumą. Pagaliau gyvenimas kiekvieną kartą patvirtina, kad ir ką beplanuotum, aplinkybės susiklosto ne visada taip kaip norėtum ar planuotum. Todėl kredito refinansavimas gali tapti išsigelbėjimo ratu į bėdą patekusiam žmogui. Jeigu viskas taip gerai, kodėl tiek daug diskusijų kyla?

Palūkanų norma

Iki šiol per televiziją ir radiją dažnai skamba populistinis marmalas apie tai, kad kredito refinansavimas į namus ateina tik su nepamatuotai didelėmis palūkanomis. Štai, prieš septynis metus kaip viesulas praūžusi krizė, kuomet bankai užsuko kreditų kranelius, lyg cunamis atnešė greitųjų kreditų bangą. Greitieji kreditai beveik visuomet teikiami tik su milžiniškomis palūkanomis, todėl teigiama, kad ir kredito refinansavimas bus su nemažesniu skolos prieaugiu.

Vis dėlto, realybėje bankų palūkanas kontroliuoja centrinis Europos bankas, o kreditų bendrovės konkuruoja tarpusavyje. Todėl nepamatuotai didelės palūkanos nėra naudingos. Kita vertus, kredito refinansavimas dažnai tam ir daromas – siekiant sumažinti palūkanas arba apjungti kelias paskolas į vieną.

Papildomos sąlygos

Antras burbulas pučiamas apie papildomas sąlygas, tarkim, refinansavimas be turto ikeitimo negalimas. Arba iš anksto nutraukti sutartį su kreditoriumi yra brangu ir pan. Išties daugelis kreditorių pasirašydami sutartis jose numato sutarties nutraukimo sąlygas. Jose nuolat numatoma prieš kiek laiko reikia pranešti bendrovei apie iš anksto grąžinamą kreditą, taip pat administracinės išlaidos. Todėl telieka skaičiuoti.

Kita vertus, refinansavimas be uzstato teikiamas ir bankuose. Jis galimas net ir tame pačiame banke, kuriame yra kreditas. Tarkim, paskolu refinansavimas bankuose leidžia apjungti paskolas iš kitų bankų: paskolos refinansavimas swedbank su paskolos refinansavimas seb ir refinansavimas nordea.

Jeigu dvejojate tereikia apsidairyti aplinkui, paieškoti kažko tokio kaip paskolu refinansavimas atsiliepimai, įvertinkite savo pažįstamų ar draugų ratui nutikusias istorijas, paspragsėkite klaviatūra ieškodami paskolu refinansavimas kaune arba kitame, savame, mieste. Ar rezultatai būtų tokie stulbinantys jeigu ši paslauga nekiltų iš poreikio? Todėl, kaip ir dažnai nutinka diskusija kyla iš nežinojimo ir noro spėlioti, o ne dėlioti faktus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.