Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Autoservisai Vilniuje: kaip pasirinkti teisingai?

man airing up wheel during daytime

Nereikia būti užkietėjusiu autofanu, jog, sugedus automobiliui, akimirką pasirodytų, kad pasaulis slysta iš po kojų. Sutikite, dažnas iš mūsų esame tarsi pririšti prie savo ratuotų pagalbininkų. Didmiesčiuose, nors viešojo transporto tinklas teoriškai ir gerai išplėtotas, realybėje tokia kelionė atima itin daug laiko. Tuo tarpu provincijoje, kur, atrodytų, viskas ranka pasiekiama, gyvenimas normaliomis sąlygomis be automobilio taip pat kone neįmanomas. Kaip įveikti keliolikos kilometrų atstumą iki darbo, jei autobusas ta kryptimi kursuoja, pavyzdžiui, du kartus per dieną? Vadinasi, automobilis būtinas kone kiekvienam. O, norint, jog šio gedimas sukeltų kuo mažiau galvos skausmo, derėtų iš anksto žinoti, kurie autoservisai Vilniuje yra verti pasitikėjimo. Ne paslaptis, jog „ant karštųjų“ priimtas sprendimas, kur remontuoti automobilį, neretai apkarsta.

Išskyrėme pagrindinius kriterijus, kuriais remiantis, gali būti „atsijojami“ dėmesio verti autoservisai Vilniuje.

Atsiliepimai. Keli neigiami atsiliepimai gali būti nurašyti „charakterių nesutapimui“, tačiau jei tokių įtartinai daug, gerai pagalvokite, ar verta rizikuoti automobilio „sveikata“ ir, žinoma, savo nervais.

Patirtis. Patirtis bet kokioje srityje yra susijusi su aukštesne teikiamų paslaugų kokybe. Tad, jei renkatės tarp dviejų autoservisų, šis pasirinkimas gali būti labai svarus argumentas. Aišku, pasitaiko ir sitaucijų, kai ilgamečiai automobilių meistrai tarsi „užmiega ant laurų“ ir nėra suinteresuoti tobulėti, o naujokai dega motyvacija. Tad šis pasirinkimas – itin „slidus“, reikalaujantis įvairiapusio situacijos vertinimo.

Teikiamų paslaugų asortimentas.  Idealu, jei tame pačiame autoservisai dirba darbuotojai, galintys atlikti pačius įvairiausius darbus: pradedant padangų keitimu ir baigiant automobilio elektronikos problemų šalinimu. Juk, automobiliui, „susirgus“ keliomis „ligomis“, skirtingų meistrų neieškosi.

Atliekamos veiklos formalumas. Jei autoservisas dirba gūdžiame garažiuke, savaime suprantama, jog apie veiklos legalumą negali būti kalbos. Aišku, galima tikėtis mažesnės paslaugų kainos, tačiau, iškilus problemoms, teisybę rasti kur kas sunkiau. Tiesa, turint sąskaitą faktūrą, deklaruojant pajamas galima susigrąžinti ir dalį lėšų, sumokėtų už automobilio remontą (legalų).

Vieta. Šiandien galima naudotis taksi, pavežėjų ar transporto nuomos paslaugomis. Tiesa, tai papildomai kainuoja. Jei nenorite papildomų išlaidų, dėmesį skirkite autoservisams, įsikūrusiems strategiškai patogioje vietoje.

1 thought on “Autoservisai Vilniuje: kaip pasirinkti teisingai?

  1. Jei automobilio remontas kainuoja daug – dažnu atvėju papraščiau pasikeisti automobilį kitu, ir nesvarbu, koks geras jis yra. Galima kreiptis į automobilių supirkėjus ir lengvai pasikeisti auto ir nereiks tvarkyt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.