Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Danties skausmas nesirenka laiko

odont4ja

Šiandieninis gyvenimo tempas gana greitas. Ką daryti, jeigu netikėtai iškilo dantų problema? Ko imtis, jei ėmė skaudėti? Įvairiais, net ir skubiais klausimais gali padėti sostinėje veikianti odontologijos klinika Odonteja.lt.

Galima teigti, kad danties skausmas nesirenka laiko. Deja. Visgi dabar ne viduramžiai. Odontologijos pastangos – tikrai didelės. Gydytojų kompetencija verta pagarbos. O naudojamos priemonės tokios, kad prieš keletą dešimtmečių tikriausiai būtų buvusios pavadintos kosminėmis. Visa tai ne šiaip gerai, o puiku. Puiku ypač tada, jei vienokia ar kitokia problema pasireiškia ne laiku.

Kartais gydytojų pagalba reikalinga „čia ir dabar“. Nėra kaip tartis dėl vizito „pirmadienį“, „trečiadienį“ ar „po keleto dienų“, nes negerumas dantį apėmęs šiuo metu. Galbūt labai svarbus laikotarpis profesine prasme. Gal planuojate kelionę į užsienį. Bet kuriuo atveju žodžiai „nėra kada laukti“ nei kiek neprimena simbolinių ir yra aiškiai atspindintys situaciją.

Be abejo, plačiomis odontologijos galimybėmis nereikėtų piktnaudžiauti. Nevertėtų laukti n metų, o tikrintis reguliariai. Juk dantų apžiūra yra tarsi vaistas. Jeigu pastebima pažeidimų, jie ištaisomi. O jeigu viskas gerai, belieka pasidžiaugti ir prisiminti, kad vėl reikės apsilankyti, pavyzdžiui, po metų.

Ar galima teigti, kad reguliarūs patikrinimai yra apsisaugojimas nuo neplanuotų situacijų? Dažnai ši prielaida iš tiesų patvirtinama. Sakykim, dantys jautrūs, ima skaudėti, tampa sunku valgyti – tokių bėdų veikiausiai pavyktų išvengti nenumojant ranka į profilaktiką. Profilaktika – svarbi. Nepaprastai. Ypač.

Kad pasitikrinimas nekeltų blogų emocijų, ne mažai reikšmės tenka specialistų mandagumui. Nes pacientai norės lankytis ten, kur jauku, kur nereikia jaustis lyg sutrukdžiusiam specialistų kasdienybę. Profesionalus aptarnavimas – ne vien pačių odontologinių paslaugų kokybė, ne vien procedūros, bet ir bendravimas.

Kartu derėtų paminėti ir punktualumą. Jei gydytojas nurodytų, kad galite atvykti devintą valandą, bet pats pasirodytų tik dešimtą, pralaukę visą valandą tikriausiai būtumėte susierzinę.

Tad yra ne vienas aspektas, ne vienas dėmuo visame plačiame odontologijos pasaulyje. Dantų ligos nesirenka laiko. Nemalonu, kai jos „apsilanko“. Dar nemaloniau, kai skausmas ar kitas nemalonus pojūtis pasireiškia įtemptu metu, kai, rodos, nėra nei minutės laiko. Bent iš dalies įmanoma išvengti nemalonių situacijų, jei laiku susizgrimbama sutarti su odontologu dėl profilaktinės apžiūros. Ji „ne karvę kainuoja“, neilgai trunka ir savo veiksmingumu yra verta aukščiausių įvertinimų. Dešimties balų iš dešimties arba šimto iš šimto.

O dantų bėdoms spręsti adresą jau žinote: Odonteja.lt.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.