Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Gelinio lakavimo tendencijos 2019 pavasariui

Nuo mados podiumo ką tik nužengė 10 pabandymo vertų manikiūro stilių, kurie sužavės kiekvieną merginą. Viską peržvelgusios, skubėkite rezervuoti laiką pas geriausią gelinio manikiūro meistrę ir džiaukitės gražiu ir spalvingu pavasariu, demonstruodamos savo dailius nagučius pasauliui!

Dominuojančios nagų formos

Akivaizdu, jog manikiūro pasaulyje svarbu ne tik nagų spalva ar jų dailė, bet ir forma! Ją svarbu derinti prie savo kuriamo įvaizdžio ar prie dirbamo darbo. Juk konditerė negamins keksiukų su ilgais, stiletto formos nagais.

Taigi populiariausios formos išlieka trumpi, natūralios formos nagučiai, vidutinio ilgio (arba ilgi) migdolo formos nagai bei ilgi kvadratukai.

Šaltinis: http://geleta-kosmetine.blogspot.com/2019/02/2019-pavasario-vasaros-tendencijos_49.html

Pavasariškos nagų lakavimo tendencijos

Mados viršūnėje šį pavasarį puikuojasi nelakuoti nagai su trupučiu nagų dailės ant nagučių. Ypatingai populiaru lakuotis tam tikrus graikiškus ornamentus ant nagų galiukų. Lakavimo principas primena prancūzišką manikiūrą.

Dviejų spalvų nagų dailė. Tai reiškia, jog nago paviršius padengiamas dviem skirtingomis spalvomis pagal Jūsų pageidavimus. Taip pat galimas amerikietiškasis nagų lakavimas, kuris yra prancūziško stiliaus atmaina. Jo metu nago galiukas nulakuojamas dviem spalvomis vietoje vienos (kaip įprasta prancūziškame lakavime).

Nagus įrėminanti dailė arba apvadas aplink nagą. Tai dar vienas puikus būdas suderinti dvi spalvas lakavimo metu. Nago įrėminimas taip pat išryškina nagą, padaro jį dailesnį, smulkesni. Taip ypač gera idėja toms, kurių pirštai ir nagai gana masyvūs.

Šaltinis: http://geleta-kosmetine.blogspot.com/2019/02/2019-pavasario-vasaros-tendencijos_49.html

Mieli piešinėliai. Čia Jūsų fantazijai ribų nėra. Tai gali būti gėlės, įvairūs ornamentai, gyvūnėliai, mėgstami personažai ir t. t.  Tai pavers Jūsų pavasarį žaismingą ir vėjavaikišką.

3D papuošimai. Tai Disnėjaus piktadarių įkvėptas dizainas, priverčiantis Jus išsiskirti iš minios savo drąsa ir ryškumu. Ši idėja leis Jums išeiti iš savo komforto zonos ir bent kelioms savaitės pasijusti tikra filmų blogiete!

Šį pavasarį be visų nagų dailės idėjų, taip pat madingi ir spalvų efektai. Pavyzdžiui, kaip žiemą, taip ir pavasarį, top‘ų viršūnėje išlieka metalo efekto nagų lakas. Taip pat  populiaru lakuotis spindinčiomis ir blizgiomis spalvomis, kurios aplinkinių dėmesį patrauks jau iš tolo.

Kaip minėta prieš tai, 2019 pavasarį populiarios trumpos, natūralios nagų formos. Ne išimtis ir natūralios bei neutralios spalvos, kurios atrodo tarsi nagas būtų nelakuotas.

Rožinė. Oranžinė. Geltona. Balta. Tai pavasariškos spalvos, kurios dominuoja tiek lakavime, tiek nagų dailėje. Tai nereiškia, jog būtinai visus nagus reikia lakuoti būtent šiomis spalvomis. Jas galima tarpusavyje derinti arba lakuoti ombre stiliumi, kuomet nuo šviesesnio atspalvio pereinama prie tamsesnio.

Raudona spalva. Tai, ko gero, niekuomet iš mados neišeinanti spalva, kuri tinka visais metų laikais! Pasipuoškite jos atspalviai nuo avietinės iki vyninės! Raudona spalva simbolizuoja ugnį, šilumą, energiją, jėgą, galią… Taigi, jei šios reikšmės atspindi Jus ir Jūsų asmenybę, raudonos spalvos lakas – tobulai perteiks Jūsų mintis!

Juoda-balta lakavimas. Šioms spalvos, taisyklių nėra. Tai gali būti prancūziško tipo lakavimas, kuomet nagas baltas, o galiukas juodas (arba atvirkščiai), taip pat galite dekoruoti nagą įvairia daile, ornamentais, paveikslėliais ir t.t.

Šaltinis: http://geleta-kosmetine.blogspot.com/2019/02/2019-pavasario-vasaros-tendencijos_49.html

Tikriausiai peržiūrėjus šį TOP 10-uką, jau darosi aišku, kad pavasario metu į tendencijas veržiasi vis daugiau moteriškumo ir drąsos. Šį grožį Jums suteikti gali geriausiai klienčių įvertinti salonai: Vilniuje tai „Nailbar“, „Labella“, „Fabio grožio centras“ ir „Nefertitė“, o Kaune – „Kirptuvė“ bei „Wash & Blow“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.