Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Degalinės valdymo sistema užtikrina sklandų degalinių darbą

Degalinės valdymo sistema

Degalinės valdymo sistemaKaip žinia, degalinė – tai degalų laikymo ir išdavimo vieta. Degalinių operatoriai savo darbe turi atlikti daugybę įvairiausių užduočių, visas jas įvykdyti reikia greitai ir kokybiškai: įpilti degalų, aptarnauti mažmeninės parduotuvės klientus, o kartais netgi suteikti maitinimo sferos paslaugas. Kadangi vis šie darbai savo pobūdžiu yra labai skirtingi, tai skiriasi ir minėtų paslaugų kainodaros struktūra, skiriasi degalinėje parduodamų prekių galiojimo laikas, jų saugos reikalavimai. Degalinių kasos sistemos paprastai būna gana sudėtingos, jos integruojamos su degalų siurbliais ir pagrindiniu ofisu, o degalinės darbuotojas turi gebėti visą tai valdyti. Ir tai tikrai dar ne viskas, ko reikia imtis dirbantiems degalinėse, juk čia sumontuoti įvairiausi sudėtingi techniniai mechanizmai, užtikrinantys sklandų degalinės darbą. Todėl, kad būtų galima tinkamai valdyti skirtingas verslo sritis – apjungiant tiek mažmeninę prekybą, tiek maitinimo paslaugas ir, žinoma, svarbiausią – degalų pardavimą, degalinėse dažnai naudojami kompleksiniai programinės įrangos sprendimai – degalinės valdymo sistemos.

Degalinės valdymo sistema apima įvairias degalinės ir jos kasos sistemos valdymo funkcijas. Tokios sistemos parametrus galima konfigūruoti ir nustatyti jums reikiamas funkcijas. Pavyzdžiui, PVM sąskaitų faktūrų spausdinimą, ataskaitų sudarymą, kuro atvežimo procedūros valdymą, kuro pylimą ar pylimo stabdymą, skirtingų rūšių kuro pardavimą, prekių paiešką ir identifikavimą, nuolaidų taikymą ir kt. Čia integruoti įvairūs atsiskaitymo ir apmokėjimo variantai. Galima nustatyti įvairias papildomas funkcijas – apjungti kelias kasos sistemas, įrašyti duomenis į saugojimo laikmenas ir pan.

Tvarkyti kiekvieną sritį atskirai, naudojant skirtingas IT sistemas būtų daug brangiau, tai užimtų daugiau laiko, be to visada išliktų pavojus, kad, apjungiant skirtingų programų duomenis, gausime prieštaringą finansinę informaciją. Tad patikimiausias sprendimas degalinėse ir yra universali degalinės valdymo sistema. Tokios sistemos apjungia visas šio verslo sritis ir užtikrina efektyvų ir lankstų sprendimą, taupantį jūsų laiką ir skirtingų sričių palaikymo bei valdymo išlaidas. Tokių sistemų dėka degalinę galima valdyti tiesiog iš savo biuro: stebėti POS terminalus, prisijungti prie pardavimo sistemų, tikrinti inventorių ir prekiauti. Kadangi tokiose sistemose yra numatytas detalus ataskaitų formavimas, tai jums visuomet leis turėti tikslią informaciją ir priimti savalaikius bei tinkamus sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.