Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Privalomasis ir KASKO lengvųjų automobilių draudimas

lengvųjų automobilių draudimas

lengvųjų automobilių draudimasKelyje kiekvienas automobilis privalo atitikti visus saugumo reikalavimus. Kad transporto priemonė galėtų būti sėkmingai eksploatuojama, ją svarbu tinkamai paruošti. Į tai įeina ne tik jos techninės būklės priežiūra, bet ir draudimo paslaugos. Būtent todėl lengvųjų automobilių draudimas yra toks svarbus ir būtinas kiekvienam vairuotojui. Jis padeda atlyginti padarytą žalą tretiesiems asmenims ir leidžia išvengti didelių nuostolių įvairių eismo įvykių metu.

Tenka pripažinti, jog kelyje pasitaiko ne viena situacija, kurios metu vos per plauką pavyksta išvengti susidūrimo su kita transporto priemone. Kitais atvejais to padaryti nepavyksta ir už viską vienaip ar kitaip tenka atsakyti. Jei už padarytą avariją nesate kalti, Jums žalą paprastai atlygins avarijos kaltininko draudimas. Priešingu atveju – Jūsų padarytą žalą atlygins Jūsų draudimas. Visa tai gali padaryti privalomasis automobilių draudimas. Jis atlygina padarytą žalą ir padeda išvengti rimtos finansinės atsakomybės.

Privalomasis draudimas yra privalomas visoms transporto priemonėms. Tai leidžia užtikrinti bent kokią finansinę apsaugą eismo dalyviams kelyje. Tačiau, ką daryti tuomet, kai lengvasis automobilis patiria gedimą ar kėbulo defektą kitoje situacijoje? Įprastas lengvųjų automobilių draudimas čia jau nebepadės, tam šiuo atveju reikalingas KASKO draudimas. Jis, priklausomai nuo pasirinktų rizikų, gali atlyginti žalą, padarytą automobiliui dėl pačių įvairiausių priežasčių: gamtos stichijų, vagystės, gedimo, kėbulo apgadinimo ar trečiųjų asmenų veiklos.

Apdrausti savo transporto priemonę yra svarbu ir būtina. Tai daryti svarbu atsakingai, todėl rekomenduojama rinktis tik patikimą ir puikiai šį procesą išmanančią draudimo kompaniją ar brokerį. Tik taip pavyks mažiausių išlaidų sąskaita užtikrinti aukščiausios kokybės draudimą, kuris padės apsaugoti savo lengvojo automobilio vertę tiek kelyje, tiek ir už jo ribų.

Vien turėti transporto priemonės neužtenka. Ja svarbu ir būtina tinkamai rūpintis. Ir kalba eina ne vien apie kuro pylimą, bet ir apie jos techninės būklės priežiūrą ir net draudimą. Privalomasis ir KASKO lengvųjų automobilių draudimas leidžia sėkmingai eksploatuoti savo transporto priemonę kelyje ir užtikrinti finansinį saugumą, kai kelyje netikėtai įvyksta avarinė situacija. Visas šias ir daugelį kitų problemų padeda išspręsti įvairios patikimos draudimo kompanijos.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.