Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Sidabrinė grandinėlė – nešiokite tiek ant kaklo, tiek ant riešo

sidabrinė grandinėlė

sidabrinė grandinėlėMerginos – grožio deivės. Jos pasižymi originalumu ir išmanumu, kai reikia sugalvoti, kaip atrodyti subtiliau, kaip išsiskirti iš minios ir pan. Vis dažniau internete atsiranda straipsnių apie tai, kaip universaliai galima išnaudoti vieną daiktą. Pvz. sidabrinė grandinėlė gali būti ne tik Jūsų kaklo papuošalas, bet ir žavi apyrankė.

Įsigiję kiek ilgesnę sidabrinę grandinėlė galėsite džiaugtis turėdami du viename – kaklo ir riešo papuošalus. Sidabrinė grandinėlė ant kaklo puikiai atrodo tiek viena, be jokio pakabuko, tiek su juo. Pakabukas pagyvina vaizdą, tačiau kartais, atsižvelgiant į modelio vilkimus apdarus, gali perkrauti bendrą vaizdą. Todėl ne retai margesnio tipo rūbais vilkinčios damos ant kaklo segi tik sidabrines grandinėles (arba aukso, jei joms šis taurusis metalas arčiau prie širdies), be jokio pakabuko, arba užsideda be galo kuklų, mažą pakabuką, kuris neišdarko bendro vaizdo. Nedideli pakabukai, tokie kaip mažas akmenukas, nedidelis kryželis ar zodiako ženklas puikiai tinka ir nerėžia akies.

Sidabrinės grandinėlės gali būti tiek smulkesnio, tiek stambesnio rašto. Šis pasirinkimas taip pat priklauso nuo garderobo. Itin storo rašto sidabrinių grandinėlių nerekomenduojama dėtis merginoms. Jos turėtų segėti smulkių detalių grandinėlę. Stambesnio rašto sidabrinės grandinėlės labiau tinka vyrams.

Ilgesnė sidabrinė grandinėlė puikiai tiks apvyta aplink Jūsų riešą. Kelių juostelių sidabrinė apyrankė puikiai atrodys ant Jūsų riešo. Be to, jei sidabrinės grandinėlės ilgis yra pakankamas, kad grandinėlė apsivytų bent porą kartų ir neįsitemptų, tuomet laisvai krintantis sidabras pabrėš Jūsų riešo linkius ir atrodys itin viliojančiai. Kelių sluoksnių apyrankės bei kaklo papuošalai šiandien yra be galo populiarūs. Jie atrodo prašmatniai ir patraukliai.

Sidabrinės grandinėlės – tai vienas iš dalykų, kuris gali būti universalus ir panaudojamas ne tik kaklo papuošimui, bet ir kaip apyrankė ar net apykojė, kai sidabrinė grandinėlė yra segima ant kulkšnies. Toks kojos papuošimas puikiai atrodo, kuomet moteris vaikšto basa arba mūvi atviro tipo basutes. Grandinėlė privalo būti laisva ir lengvai krintanti (ne smunkanti). Be abejo, bendrą vaizdą pagerins ir tobulas kojų pirštų nagų pedikiūras.

Pasitelkite vaizduotę, kurkite, tobulėkite ir bandykite. Kiekvienas Jūsų bandymas leis pastebėti kažką naujo ir skatins eiti pirmyn.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.