Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Suteikite savo interjerui modernumo, sumontuodami stumdomas duris!

Slider stumdomų durų gamyboje

Slider stumdomų durų gamybojeDurys tiek gyvenamojoje, tiek bet kurioje darbo ar kitose patalpose yra ne tik interjero dalis, tačiau atlieka didelę funkciją – skiria vienas patalpas nuo kitų. Kyla kausimas, kurios durys – atveriamos ar stumdomos – yra praktiškesnės ir patogesnės naudoti? Sparčiai augantis stumdomų durų populiarumas tikriausiai ir yra atsakymas į iškeltą klausimą.

Stumdomos durys neatveriamos į patalpą, todėl, savaime aišku, taupo erdvę. Tai ypač praktiška ir naudinga mažose patalpose, taip pat ten, kur praėjimui skirta gana nedidelė ir / ar siaura patalpos dalis. Stumdomos durys su kokybiška sumontuota pritraukimo sistema niekada nesutrikdys ramybės, jos nebus garsiai uždaromos, neskleis nereikalingų cypimo, girgždėjimo garsų ir pan. Stumdomos durys dėl jose sumontuoto jau minėto pritraukimo mechanizmo neatsidarys pačios, o nepilnai jas privėrus, pritraukimo mechanizmas jas pritrauks. Tuo tarpu visiškai neuždarius atveriamų durų, jos, tikėtina, atsivers. Stumdomos durys yra saugesnės, kadangi nekyla rizika prisiverti pirštų, ko nebūtų galima pasakyti apie atveriamas duris. Juo labiau, jei namuose yra mažų vaikų.

Taigi, akivaizdu, jog komforto ir praktiškumo prasme stumdomos durys yra pranašesnės. Juo labiau, kad ir dizaino galimybių šios durys turi ženkliai daugiau.

Stumdomos durys gali būti skiriamoji patalpų dalis, taip pat populiarėja ir stumdomos pertvaros, tačiau dažniausiai stumdomos durys montuojamos spintoms. Net paprasta kambario niša, sumontavus stumdomas duris, virs puikia spinta.

Stumdomos durys bus kokybiškos, jei jas gamins specialistai ir gamybos procese naudos tik kokybiškas, patvarias medžiagas. Jei Jums stumdomos durys vis dar asocijuojasi su senesniais sprendimais, kai buvo puikiai matyti bene visos konstrukcijos dalys (daugumą jų nesuklysdami galėtume pavadinti gremėzdiškomis), tai šiuolaikinės stumdomos durys atrodo labai stilingai, moderniai ir nė iš tolo neprimena senųjų dizaino sprendimų. Slider siūlo pasirinkti iš kelių rūšių bėgelių dangtelių su kuriais stumdomos durys atrodys išvaizdžiau. Galimi trys pasirinkimai: viršutinio viengubo bėgelio dangtelis, apatinio viengubo bėgelio dangtelis ir apatinio dvigubo bėgelio dangtelis. Jūsų patogumui visi dangteliai yra trijų spalvų, todėl pasirinksite tuos, kurie geriausi derės prie Jūsų interjero.

Stumdomos durys yra puikus sprendimas mansardose, patalpose su nelygiomis lubomis. Palėpių išplanavimas labai apriboja baldų ir kitų dizaino sprendimų pasirinkimą. Mansardinės stumdomos durys leidžia idealiai išnaudoti palėpių erdvę, įrengiant spintas.

Slider stumdomų durų gamyboje siūlo rinktis naujos kartos Modena profilius. Kokie šių profilių privalumai?

  • jie pagaminti iš kokybiško metalo;
  • turi novatorišką formą;
  • suteikia spintos išorei patrauklumo ir subtilumo;
  • visi mechanizmai perkeliami į vidinę spintos dalį, tad išorėje jie nematomi.

Modena sistemą galimo montuoti dviem būdais. Montuojant pirmuoju būtų (Modena Hide) būtų paslėptas viršutinis bėgelis ir net šoninės spintos briaunos. Montuojant antruoju būdu – labiau matomas viršutinis bėgelis, o šoninis profilis pabrėžia spintos kraštą, t. y. tarsi ją įrėmina. Tačiau šis „rėmas“ lengvas ir modernus. Priklausomai nuo savo poreikių ir vizijos, Jūs galite pasirinkti Jums priimtiną montavimo būdą.

Taip pat orientuodamasi į šiuolaikiškumą ir klientų poreikių patenkinimą, Slider siūlo naujus sprendimus dėl stumdomų durų atidarymo. Pirmas sprendimas – rankenėlė įleista į platų jungiamąjį profilį. Šiuo atveju vizualiai rankenėlė beveik nepastebima. Antras sprendimas – rankenėlė įfrezuota į stumdomų durų plokštę. Trečias būdas – rankenėlė yra jungiamojo profilio dalis. Lengviausias būdas – rankenėlę įleisti į jungiamąjį profilį, o sudėtingiausias – įfrezuoti. Pastarąjį būdą gali pasiūlyti tikrai ne visi baldų gamintojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.