Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Durex Prezervatyvai internetu – išmanus pasirinkimas

prezervatyvai

prezervatyvaiKiekvienas nori sutaupyti, tai žinomas mums visiems noras. Klientai pirkdami tiek parduotuvėse, tiek internetu visada stengiasi atrasti geriausius pasiūlymus. Daugumas iš mūsų norėdami mokėti pigiau,  kokybės atsisakyti nenorime, tad ieškome tų prekinių ženklų arba rūšių, kuriais galime pasitikėti, tačiau nesuploninti savo piniginės per daug.

Visi trimituoja, kad Europos Sąjungos Euro valiutos įvedimas šalyje lėmė gan didelius kainų šuolius. Pastebima, kad anksčiau pirktos prekės tapo dar brangesnės. Visa tai verčia iš naujo persvarstyti mūsų sprendimus perkant kasdieninius ir rimtesnius pirkinius. Kai kurios prekių grupės turi neginčijamus prekinių ženklų – brandų lyderius ir kitų apsirinkimų vartotojai tiesiog nepripažįsta. Šioje vietoje bene geriausias pavyzdys yra prezervatyvai ir jų gamintojas arba tiksliau mums visiems gerai žinomas prekinis ženklas – Durex. Greičiausiai niekam nekiltų klausimas, kodėl būtent šis prekinis ženklas yra užvaldęs ne tik Lietuvos, bet ir pasaulio rinkas. Taigi, jei anksčiau pirkdavote būtent šiuos prezervatyvus, greičiausiai pastebėjote, jog prekybos centruose jų kainos šiek tiek pakilo. Galbūt perkant vieną pakuotę per mėnesį tai ir neatrodo didelis skirtumas, tačiau neskubėkite būti tokie tikri. Jei šios rūšies prezervatyvus perkate dažniau, jūsų išleidžiama pinigų suma padidėja bene dvigubai. Būtent dėl šios priežasties ir siūlome išbandyti visas galiams alternatyvas, kurios padės sutaupyti išleidžiamą pinigų kiekį. Prezervatyvai internetu padės atsakyti į jums iškilusius klausimus ir jei nepabijosite išbandyti šią apsipirkimo formą, suprasite, kiek daug galima sutaupyt dėl vieno paprasto sprendimo.

Didžioji dalis vartotojų mano, jog tokios pačios prekės internete bei prekybos centruose yra siūlomos už tokią pačią kainą. Toks įsitikinimas yra klaidingas, nes kainą lemia ne tik gamintojas ar prekė. Kalbant apie tai, kodėl elektroninėse parduotuvėse tokios pačios prekės yra pigesnės, reikia paminėti kelis svarbiausius aspektus:

  1. visų pirma tai mažiau sąnaudų reikalaujantis pardavimo būdas, kuris užtikrina norimą pelną net ir tuo atveju, jei prekė parduodama pigiau.
  2. Durex sargiai internete yra populiariausia apsisaugojimo priemonė, vienintelis skirtumas yra tai, jog pirkdami internetu už juos mokėsite mažiau.

Kalbant apie prezervatyvus, būtina pastebėti, jog jie gali būti skirtingų rūšių. Tiesa, tokiai mažai rinkai kaip Lietuva nėra pateikiamas visas galimas sargių asortimentas. Siūlomos tik perkamiausios prekės, na o jei norite išbandyti šį tą naujo – tokios pasirinkimo tiesiog nėra. Tai dar vienas argumentas, kodėl prezervatyvai Durex turėtų būti perkam internetinėse parduotuvėse. Visi norime turėti galimybę rinktis, būtent toks yra šiuolaikinis vartotojas. Jei tokios pasirinkimo negali suteikti mums jau įprasti prekybos centrai, savaime suprantama, jog imsime ieškoti alternatyvų, kurios galbūt daug geriau atitiks mūsų poreikius. Prezervatyvai yra viena iš tų prekių, kurią pirkti internetu išties apsimoka. Nė neabejokite dėl savo pasirinkimo ir kuo skubiau pradėkite keisti savo pirkimo įpročius. Tai jums atneš išties daug privalumų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.