Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Židiniai Klaipėdoje – jaukumo simbolis?

židiniai Klaipėdoje

židiniai Klaipėdoje

Klaipėdos pristatyti nereikia, nes šį Lietuvos uostamiestį visi žino. Tačiau įdomiausia, kad tolimesnėse eilutėse bus kalbama apie židinius. Jūra, atostogų nuotaika ir… židiniai? Taip! Nes juk ir čia ateina žiema. O tuomet šildymo poreikis nėra mažesnis nei kituose miestuose.

Židiniai Klaipėdoje gyvenantiems žmonėms pradeda rūpėti anksčiau, nei iškrenta pirmosios snaigės. Ir tai labai gerai. Klausiate, kodėl tai gerai? Priežastis paprasta – kuo anksčiau susizgrimbama, tuo daugiau laiko turima apgalvoti sprendimams. Pasirinkimas vyksta be įtampos. Apsižvalgoma, ką siūlo pardavėjai. Apskaičiuojama, kiek išlaidų reikės. O jei visa tai būtų daroma paskutinę minutę?.. Pasirūpinus iš anksto situacija malonesnė. Be to, židinių tema labai glaudžiai susijusi su saugumu – sistema turi būti sumontuota nepriekaištingai, todėl tai ne paskutinės nakties darbas.

Norėtume apibrėžti, kas yra židinys, bet apsieiti be sudėtingų sąvokų. Štai keletas bandymų:

1) stilingas šildymo prietaisas, suburiantis šeimą draugėn;

2) šilumos šaltinis žiemą;

3) šildantis interjero akcentas;

4) jaukumo simbolis.

Pagrindiniai žodžiai – jaukumas ir šiluma. Visai nesvarbu, kas tiksliai domina – norvegiški židiniai Klaipėdoje, nedideli židiniai Kaune ar geriausiai žinomų gamintojų produktai Vilniuje, – kiekvienu atveju nemaža reikšmė teikiama dizainui ir jaukumui.

O židinių apipavidalinimas tiesiog pasakiškas. Skirtingi modeliai puikiai atitinka kiekvieno pirkėjo norus ir dailiai dera prie interjero. Kad prietaisas turi šildyti, tarsi savaime suprantama. Tai galima apibūdinti kaip pirminę funkciją. Bet sutikite, kad tik gražus židinys yra visapusiškai geras. O šilumos ir grožio derinys veikiausiai ir kuria tą jaukumą.

Pagal išvaizdą galėtume atrasti tokių apibūdinimų:

1) subtilu;

2) elegantiška;

3) išraiškinga;

4) originalu;

5) klasiška;

6) modernu.

Neretai židiniai Klaipėdoje ar Vilniuje esančiose parduotuvėse dizaino požiūriu nusipelno aukščiausių balų. Jei subtilumas, elegancija ir originalumas suderinama, kokia tuomet visuma? Labai daili. Gamintojai stengiasi ne tik dėl funkcionalumo, ne tik dėl tvirtumo, bet ir dėl apipavidalinimo. Na, o vartotojai paprastai renkasi atsižvelgdami į būsto interjerą. Klasikiniame interjere greičiausiai norėsis klasikinės išvaizdos židinio, o futuristiniame interjere – ko nors itin modernaus.

O dabar prisiminkime pirmąsias eilutes. Klaipėda ir židiniai. Ar galima teigti, kad jaukumo simbolio etiketė šiuo atveju geriausiai tinka? Juk vien pats faktas, kad uostamiestis asocijuojasi su atostogomis, tarsi suteikia židiniams papildomos galios.

Jeigu ir jūs norite, kad namie kiekvieną ilgą žiemos vakarą būtų jauku, galite išsirinkti gražaus dizaino ir tvirtos konstrukcijos šildymo prietaisą, kuris prisidės prie malonios namų atmosferos kūrimo. Tai šiltas ir stilingas sprendimas, nugalintis žiemos negandas.

 

 

 

1 thought on “Židiniai Klaipėdoje – jaukumo simbolis?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.