Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Fiziniam aktyvumui – šiaurietiškas ėjimas Vilniuje

Visą pasaulį sukausčius pandemijai, nėra nieko svarbiau kaip imuniteto stiprinimas ir fizinis aktyvumas. Daugybė žmonių ieško būtų, kaip aktyviai praleisti laisvalaikį ir stiprinti savo sveikatą. Vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje – šiaurietiškas ėjimas Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste. Vos atšilus orams, parkuose ir miškuose galima pamatyti su šiaurietiškomis lazdomis vaikštančius žmones.

Kas yra šiaurietiškas ėjimas?

Šiaurietiškas ėjimas Lietuvoje per pastaruosius kelerius metus stipriai išpopuliarėjo. Pirmiausia todėl, jog tai yra nesudėtinga mankšta, nereikalaujanti didelių pastangų ar brangaus papildomo inventoriaus. Ėjimas priskiriamas prie vidutinio intensyvumo mankštos, kuri gali  pagerinti Jūsų savijautą ir sveikatą.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šiaurietiškas ėjimas yra tarsi paprastas ėjimas, tai ne visai tiesa. Ėjimui naudojamos specialios šiaurietiškos lazdos, kurios užtikrina, kad vaikštant su jomis, aktyviai dirbtu ir viršutinės kūno dalys. Ekspertai skaičiuoja, kad šiaurietiško ėjimo metu dirba apie 90 proc. kūno raumenų. Todėl tai puikus būdas aktyviam judėjimui. Be to, vaikštant su lazdomis, mėgaujamės gamtos vaizdais, grynu oru ir galime šiek tiek „pravėdinti galvą“ nuo kasdienių rūpesčių.

Kaip išbandyti?

Skaičiuojama, kad šiaurietiškas ėjimas yra gerokai efektyvesnis nei greitas ėjimas ar netgi bėgimas, kuris taip pat toks populiarus visame Lietuvoje. Todėl išbandyti šį laisvalaikio praleidimą kasmet nori vis daugiau žmonių. Tiems, kas dar nėra bandę šio laisvalaikio ir mankštos būdo. Šiaurietiškas ėjimas Vilniuje ar kituose miestuose yra labai populiarus. Tad galima pasidomėti galimybėmis apsilankyti šiaurietiško ėjimo pamokoje. Dažniausiai pirma pamoka nieko nekainuoja ir nereikia iš anksto pirkti ėjimui reikalingų lazdų.

Sveikata – geriausia dovana

Jeigu galvojate, ką padovanoti savo brangiam žmogui, šiaurietiško ėjimo pamokos arba inventorius gali būti puiki dovanos idėja. Tai ne tik laisvalaikio būdas, bet ir veikla, stiprinanti sveikatą. O kas gi gali būti geresnė dovana? Šiaurietiško ėjimo pamokų dovanų kuponai parduodami internetu. Tikėtina, kad kartą išbandęs tokią pramogą, artimas žmogus susižavės šia veikla.

Be to, lengva atrasti bendraminčių. Šiaurietiškas ėjimas Vilniuje yra organizuojamas ir grupėmis. Reguliariai galima susitikti Vingio parke ir kartu leisti laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.