Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Stoginės automobiliams – puiki alternatyva nenorintiems turėti garažų

Nenorintys turėti garažų savo automobiliams, vairuotojai ieško modernių alternatyvų jiems. Stoginės automobiliams – šis pasirinkimas pakeičia garažus. Jos yra modernios, šiuolaikiškos, erdvios ir kur kas pigesnės nei anksčiau minėta patalpa transporto priemonei saugoti, pavyzdžiui, nuo saulės, lietaus ar netikėtai užklupusios pūgos. Šiame straipsnyje atskleisime į ką reikia atkreipti dėmesį planuojant įsirengti stogines automobiliams. Pasakysime kada leidimai reikalingi minėtos transporto priemonės stoginei. Taip pat įvardinsime nuo ko priklauso stoginių automobiliams kaina.

Stoginės automobiliams – į ką reikia atkreipti dėmesį planuojant jas įsirengti?

  • Vertėtų žinoti, jog stoginėms parinktos vietos gali turėti itin didelės įtakos jų funkcionalumui, todėl prieš nusprendžiant siūlome įvertinti visus galimus variantus savo sklype.
  • Vertėtų žinoti, kad tai įmanoma ne visada, todėl, prieš dėdami pastangas norint gauti greta esančio pastato rekonstrukcijos leidimus, verčiau pasikonsultuokite su meistru, ar toks tvirtinimas įmanomas. Paprastai tariant, stoginės įrengimui ypač svarbu tai, kas yra po fasadu. Jei siena dengta storesniu nei 25 cm apšiltinimo dangos sluoksniu, o po fasadu yra netrupanti statybinė medžiaga, tokiu atveju stoginė prie kito pastato gali būti pritvirtinama atitinkamomis detalėmis.
  • Galiausiai, paskutinis, bet ne mažiau svarbus aspektas – stoginių išvaizda. Žvelgiant plačiau ir pasikonsultavus su savo sritį išmanančiais specialistais, automobiliui skirta stoginė ne sunkiai gali virsti viena pagrindinių architektūrinių Jūsų namo detalių, suteikiant jam grakštumo, įdomumo ir išskirtinumo. Tokiu atveju, net ir pirkdami gana kuklios išvaizdos namą, pasitelkę specialistų pagalbą galite jį paversti tikru architektūros šedevru, atitinkančiu naujausias stiliaus tendencijas.

Kada leidimai reikalingi minėtos transporto priemonės stoginei?

  • Stoginės, kurių bendras plotas neviršija 10 m2 yra priskiriamos pirmosios grupės nesudėtingiems statiniams, kuriems statybos leidimas reikalingas tik tuo atveju, jei šie statomi atskirai nuo bet kokio kito pastato – nėra namo dalis, o sklypas, kuriame numatytos statybos, yra specifinėje teritorijoje.
  • Tuo atveju, jei nusprendėte stoginę įrenginėti šalia kito statinio, o planuojami statybos darbai galimai priskirtini šio statinio rekonstrukcijai t.y. bus pertvarkomos jau egzistuojančio statinio konstrukcijos ar keisis jo išorės matmenys, tokiu atveju papildomai reikia parengti statinio rekonstrukcijos projektą.

Nuo ko priklauso stoginių automobiliams kaina?

Stoginių automobiliams kaina tiesiogiai priklauso  nuo jų statyboms naudoti pasirinktų medžiagų. Gana ekonomiškus ir optimalius stoginių variantus galite pasistatyti medžiagų pagrindu pasirinkę medieną, pasižyminčią universalumu ir praktiškumu. Tokiu atveju orientacinė stoginės kaina galėtų siekti nuo 100 iki 150 eurų už m2 (skaičiuojant grindų plotą).

Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog stoginės automobiliams moderni, šiuolaikiška ir pigesnė alternatyva garažams. Norėdami šias stogines užsisakyti, kreipkitės į įmones, kurios gamina tokias apsaugas automobiliams. Apsaugokite automobilius ir būkite ramūs!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.