Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

„Grožis nugali pasaulį“ ir 12 praktiškų stiliaus patarimų

rubai

rubai

Mūsų grožis gali nugalėti visą pasaulį! Turbūt tai esate girdėjusios jau ne vieną kartą. Tačiau nors to nereikėtų suprasti tiesiogiai, vis dėlto grožis visais laikais turėjo labai didelę įtaką ir reikšmę. Todėl visiškai suprantama, kad kiekviena iš mūsų taip pat norime tinkamai pasirūpinti savo išvaizda, pritaikant pačius tinkamiausius grožio puoselėjimo ir stiliaus formavimo sprendimus. O tam, kad tai padaryti taptų lengviau, verta pasitelkti šiuos 12 praktiškų patarimų.

 1. Ypatingos progos nėra metas eksperimentuoti su šiuolaikinėmis madomis. Tokiais atvejais jūs turite labai gerai žinoti savo figūrą ir išlikti jam ištikimos, pasitelkiant tai, kas jums tinka geriausiai. Jūs turite ne tik atrodyti pritrenkiančiai, tačiau taip pat turite jaustis pasitikinčios savo jėgomis, kartu spinduliuojant teigiamą energiją.
 2. Niekuomet iš karto neužsidėkite drabužio po to, kai jį išlyginsite – tai akimirksniu gali nulemti naujų raukšlių atsiradimą. Vietoje to, išlyginus drabužį, luktelėkite bent penketą minučių.
 3. Praktiškas stiliaus patarimas – žinomų dizainerių rankinių padirbiniams jūsų drabužių spintoje neturėtų atsirasti vietos, tačiau dirbtiniai deimantai gali būti vienas iš puikių pasirinkimų, kuris jūsų įvaizdžiui be didelių išlaidų suteiktų daugiau žavesio. Juolab, kad nepatyrusiai akiai atskirti tikrą deimantą nuo netikro yra pernelyg sudėtinga.
 4. Jei ant drabužio užlašėjo vaško, ant sukietėjusio vaško uždėkite vaškinio popieriaus skiautę, o tuomet pasinaudojusios lygintuvu palyginkite pastarąją vietą tam, kad vaškas suminkštėtų. Tuomet, kai jūs nuimsite vaškinį popierių, ant jūsų drabužio buvęs sukietėjęs vaškas turėtų nusiimti kartu su vaškiniu popieriumi.
 5. Ieškote vestuvinės suknelės ar kito drabužio, kuris būtų skirtas labai svarbiai ir ypatingai progai? Tokiu atveju į parduotuvę jūs turėtumėte keliauti iš anksto tinkamai pasiruošusios – pasirūpinus savo makiažu, šukuosena ir apsirengus tinkamą apatinį trikotažą. Tuomet jūs galėsite lengviau suprasti, koks stiliaus sprendimas jums galėtų tikti geriausiai.
 6. Kuomet ką nors užpilate ant savo drabužių, jokiu būdu atsiradusių dėmių neimkite šveisti. Stiprus trynimas ar šveitimas situaciją tik dar labiau pablogins, kadangi pastaruoju atveju nešvarumai bus dar giliau įtrinami į audinį.
 7. Apatinio trikotažo persišvietimas per jūsų dėvimus drabužius tikrai nėra tinkamas stiliaus sprendimas! Kiekviena moteris turėtų investuoti į kokybišką kūno spalvos apatinį trikotažą, kuris nepersišviestų.
 8. Jei norite pašalinti lūpdažio dėmes, pasinaudokite savo plaukų laku.
 9. Jei atradote savo batelius, kurie jums visuomet labai patiko, tačiau matote, kad jie yra pernelyg ankšti, pripildykite vandeniu du šaldymui skirtus maišelius ir įdėkite juos į kiekvieną savo batą. Tuomet batus įdėkite į šaldiklį ir palikite ten juos per naktį. Kitą dieną turėtumėte pastebėti akivaizdžius pokyčius – jūsų batai bus laisvesni.
 10. Nuostabaus grožio siluetas prasideda nuo tinkamai pasirinkto apatinio trikotažo. Todėl jei jūs norite atrodyti pritrenkiančiai – nepaisant to, kokius drabužius jūs planuojate pasirinkti – niekuomet nepamirškite apie formuojantį apatinį trikotažą. Tereikia vos kartą pabandyti ir formuojantis apatinis trikotažas taps geriausiu jūsų draugu!
 11. Nesibaidykite drabužiais prekiaujančių elektroninių parduotuvių – nepaisant to, ar jums yra reikalinga nauja moteriška striukė, ar galvojate įsigyti madingą suknelę būsimam renginiui – internetu tai galite padaryti gerokai paprasčiau. Ir net jei baiminatės, jog prašausite pro šalį, nes iš anksto negalėsite pasimatuoti jums patikusio rūbo, prireikus – visuomet galėsite jį pakeisti. Nors dažniausiai to daryti pirkėjams netenka, nes didžioji dalis internetu drabužius perkančių vartotojų pirmuoju bandymu įsigyja tai, kas jiems puikiai tinka.
 12. Jei skaistalai arba bronzantas išsilieja jūsų rankinėje, makiažo valymui skirtos servetėlės taps puikiomis pagalbininkėms, lengvai sutvarkydamos visą šią netvarką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.