Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Harmony park: pramogos ir SPA

spa

spa

Kiekvieno žmogaus, šeimos, bendruomenės vidinei harmonijai, tarpusavio ryšiams būtina harmoninga aplinka, veiklos ir poilsio tradicijos. „Harmony Park“ – vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė. „Harmony park“, 2010 m. buvo įkurtas su tikslu, kad šioje aplinkoje žmonės bendraus, jungsis ir turės visas sąlygas susikurti naują, tobulesnį požiūrį į visatą.

Harmony park SPA

Apniko stresas, nuo visko pavargote, norite susigrąžinti kūno ir sielos harmoniją? Atraskite laiko sau, o „Harmony park“ pasirūpins Jūsų gera savijauta. Viešbutyje esančiame SPA centre, Jūsų laukia daugybė malonių procedūrų, padėsiančių sušilti, atsigaivinti, atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir sielą. Galite rinktis vieną procedūrą ar visą jų rinkinį. Atsižvelgdami į Jūsų norus, kvalifikuoti specialistai sudarys Jums tinkamiausią sveikatą ir kūno grožį puoselėjančią programą.

Būtinai apsilankykite autentiškoje turkiškoje pirtyje – vadinamajame hamame. Visai nebūtina važiuoti į tolimus kraštus, norint pajusti turkiškos pirties malonumus. Buvimas hamame yra ištisas prausimosi ritualas. Egzotiškų, lengvų aromatingų garų pripildytoje patalpoje, ant šildomų marmurinių gultų, profesionalus specialistas nušveis, išpraus, išmasažuos visą Jūsų kūną nuo galvos iki mažiausio kojos pirštelio… Po šios procedūros kūnas taps švarus ir lengvas, bus lengviau kvėpuoti, jausite energijos pliūpsnį. Daugumos lankytojų teigimu, hamamas taip pat padeda atsikratyti vieno kito nereikalingo kilogramo. Turkiškos pirties malonumus galėsite pratęsti mėgaudamiesi aromatinga arbata.

Harmony park renginiai

Jau netrukus, liepos 27-28 dienomis, „Harmony park“ viešbutyje įvyks sveikatingumo stovyklą, kurią ves Ignas Bakėjus ir Olga Abramova. Ši programa padės dalyviams susipažinti su stresą mažinančiais būdais ir juos sėkmingai pritaikyti savo kasdienėje aplinkoje. Pagrindinė taisyklė – kuo mažiau teorijos ir kuo daugiau praktikos, nes būtent tai turi didžiausią įtaką. Atokiau nuo miesto šurmulio, gamtos apsuptyje rengiamos stovyklos vos per kelias dienas padės pajusti įkvėpimą judėti sveikesnio gyvenimo link.

Harmony park: Prienai

Dažnai svečiai, atvykstantys į „Harmony park“, nori ne tik poilsiauti ar pramogauti, bet ir aplankyti šalia esančias įdomias vietas. Taigi, ką galima pamatyti Prienuose ar aplink?

  • Prienų krašto muziejus. Tai muziejus veikiantis nuo 1995 metų. Čia galima susipažinti su Prienų krašto istorija, kultūra, tautodaile bei buitimi.
  • Šilavoto davatkyno muziejus. Muziejus įkurtas vietoje, kurioje XIX a. pab. – XX a. pr. gyveno pamaldžių moterų bendruomenė, kurios veikla buvo ypatingai svarbi ir reikšminga. Jos slapta, nepaklusdamos buvusiai politiniai santvarkai, ruošė aplinkinių kaimų vaikus pirmajai šv. komunijai.
  • UAB „Lietuviškas midus“. Stakliškių miestelyje įsikūrusi įmonė, turistams organizuoja ekskursijas ir degustacijas. Apsilankę čia turėsite galimybę išgirsti senojo gėrimo istoriją, pamatyti įmonės rūsius ir susipažinti su gamybos technologijomis.
  • Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčia. Ši, neįtikėtino grožio, bažnyčia, pastatyta dar XVI a. Tad, čia galite susipažinti su baroko stiliumi iš arti.
  • Veiverių krašto istorijos muziejus bei partizano Juozo-Lukšos Daumanto ekspozicija. Legendiniam Lietuvos partizanui Juozui Lukšai-Daumantui skirtoje ekspozicijoje – dokumentai, nuotraukos, knygos, liudijančios jo didvyrišką auką Lietuvos vardan.
  • Prienų Kristaus apsireiškimo bažnyčia. Tai pirmoji medinė bažnyčia Prienuose, pastatyta 1609 m. Prienų bažnyčia yra vienas seniausių ir gražiausių sakralinių pastatų Vilkaviškio vyskupijoje ir yra viena seniausių medinių bažnyčių visoje Lietuvoje.
  • Pociūnų aerodromas. Skraidymo centras įsikūręs Prienų rajone, Pociūnuose, Nemuno kilpų regioninio parko teritorijoje. Didžiausias sklandymo klubas Baltijos šalyse, turintis gilias sklandymo tradicijas, užauginęs ne vieną sklandytoją, žinomą ne tik Lietuvoje. Vykdomi komerciniai šuoliai parašiutu, apžvalginiai skrydžiai lėktuvu. Todėl čia galite išbandyti išties ekstremalių pramogų!

 

Taigi, atvykti į „Harmony park“ verta ne tik dėl atpalaiduojančių SPA bei įdomių renginių, bet ir dėl nuostabių lankytinų vietų aplinkui, kurios padės susipažinti ne tik su Prienų, bet ir su visos Lietuvos istorija, kultūra ir žymiais žmonėmis. Kviečiame užsukti ir pamatyti viską savomis akimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.