Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Krepšinio čempionato laukia visi

krepsinis

krepsinis

Kas gi čia vyksta? Kodėl toks sujudimas darbe? Tai krepšinio čempionatas daro savo. Darbuose atsiranda daugiau kolegų bendravimo. Juk dažnas klausia – „kur šiandien krepšinį žiūrėsi?“ Jei darbų nedaug, kolegos patraukia į artimiausią barą. Jei krepšinis rodomas vėlai vakare – lieka tai daryti namuose.

Šį rudenį sujudimo tikrai bus nemažai. Kinijoje Pasaulio čempionatas prasideda rugpjūčio 31 dieną. Lietuvos rinktinė savo pirmąjį susitikimą sužais jau rugsėjo 1 dieną, 14.30 Lietuvos laiku. Žinios tiesiog puikios, tiesa? Bet darbdaviai nebus patenkinti, nes po pietų biurai tikrai ištuštės. O tie, kurie liks, krepšinį stebės tiesiogiai internetu per įvairias žiniasklaidos priemones.

Kodėl tai toks didelis įvykis Lietuvoje?

Krepšinis visada buvo nacionalinis pasididžiavimas. Mūsų krepšininkai visada tinkamai atstovauja Lietuvą pasaulyje. Jie vieni iš geriausių mūsų šalies ambasadorių. Kai pavieniai krepšininkai žaidžia užsienio klubuose, savo šalį jie pareklamuoti gali tik interviu vietinės žiniasklaidos priemonėms. Apie jų rungtynes čia tėvynėje žinome dažnai nedaug, o kartais dar daugiau gandų ir pramanų, nei tikros informacijos. Kai geriausi krepšininkai susirenka į rinktinę, jie turi galimybę parodyti pasauliui, kad Lietuva vis dar laikoma krepšinio valstybe. Esame vienoje linijoje su JAV, Serbija, Ispanija, Prancūzija, Australija – šalimis, kurios turi savo vardą krepšinio pasaulyje.

Įdomu žiūrėti net ir nesidomintiems

Būtent per krepšinio čempionatus žmonos vyrų klausia – kurie čia mūsiškiai? Joms paprastai nelabai įdomu, kai žaidžia Prienai su Kėdainiais, tačiau pasižiūrėti krepšinį su sirgalių atributika ir skanėstais per tokius renginius neatsisako. Būtent tokį vaizdą mato vaikai – tokiu būdu meilė krepšiniui skiepijama nuo mažų dienų. Karta po kartos, o Lietuva išlieka krepšinio elite. Lietuviai nepasižymi ypatingu ūgiu, jėga ar staigumu. Esame tie lėti europiečiai (NBA skautų žodžiais), bet turime labai gerą žaidimo intelektą, galima daug ir sunkiai dirbti, be to visada viską darome dėl komandos, o ne dėl asmeninės naudos. Tai pagrindinė lietuviškos krepšinio mokyklos paslaptis – užauginti nesavanaudiškus komandinius žaidėjus, kurie rodo, ką mo0ka geriausiuose Europos, Amerikos ir Kinijos klubuose.

Šių metų krepšinio čempionatas unikalus yra tuo, kad turime du geriausius savo krepšininkus iš NBA Joną Valančiūną ir Domantą Sabonį, taip pat grupę aukščiausiame lygyje rungtyniaujančių žaidėjų, iš kurių keli tik per klaidą nepritapo NBA. Iš savo komandos tikimės daug gražių pergalių ir medalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.