Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Huawei P20 kaina – nuo 300 eurų

huawei p20 kaina

huawei p20 kaina

Tai geriausias telefonas rinkoje. Huawei P20 kaina – vos 300 eurų, o už ją gausite flagmaną, kai kuriose kategorijose gana smarkiai lenkiantį Apple ir Samsung telefonus.

Kuo pranašesnis Huawei P20 telefonas?

Savo konkurentus Huawei P20 lenkia kameros kokybe. Nepriklausomo kamerų ir fotografavimo priemonių vertintojo Dxomark.com duomenimis, šis telefonas šiuo metu yra geriausias, surinkęs 109 taškus. Tiksliau sakant Huawei P20 Pro modelis. Antrasis yra HTC U12+ telefonas, o trečiasis – Huawei P20 su 102 taškais. Taigi, įsigydami šį telefoną būsite tikri, kad perkate tikrai geriausią kamerą rinkoje. Kol kas… Juk po kelių mėnesių viskas gali pasikeisti, tačiau konkurentams reikės pasistengti. Samsung S9 ir iPhone X, pasirodo, stengėsi nepakankamai smarkiai…

Kamera yra sukurta Leica kompanijos, kuri jau kelis dešimtmečius yra žinoma dėl savo kokybiškų lęšių ir objektyvų visame pasaulyje.

Kamera turi ir labai gerą stabilizavimo sistemą. Tai reiškia, kad naktinio rėžimo nuotraukas galima daryti tiesiog laikant telefoną rankose, nereikia jokio stabilaus pagrindo arba trikojo.

Kita funkcija, kuri tikrai vertesnė didesnių pinigų – 960 kadrų per sekundę filmavimas. Taip, galima vaizdą sulėtinti 40 kartų (teoriškai, jei skaičiuosime, kad vaizdas filmuojamas 24 kadrų per sekundę. Praktiškai – 36 kartus. Oficialiai Huawei tai „išsuka“ taip: ketvirtadalis sekundės realaus vaizdo gali būti ištęsta iki 8 sekundžių.)

Tokia kamera viena verta 300 eurų, tiesa?

Huawei P20 kainų skirtumai

Pasižiūrėjome mažiausias kainas Kainos.lt portale ir pamatėme štai ką. Huawei P20 Pro telefonas gali kainuoti ir 725 eurus. Tai jau normali flagmano kaina. Tiesa, tai PRO modelis, kuris nuo paprasto skiriasi talpa – 128 GB vietoj 64. Taip pat ir kameros savybėmis, ekranu, korpuso medžiagomis ir t.t. Huawei P20 irgi yra didesnės talpos – 128 GB talpos modelis kainuoja 525 eurus.

Jei esate labai aktyvus fotografas, rekomenduojama įsigyti būtent šią versiją. Aišku, šis telefonas turi Mikro SD kortelės lizdą, taigi atmintį galima praplėsti iki 254 GB kortele (reiktų kokybiškos).

Beje, Huawei P20 turi gana naują Android 8.0 operacinės sistemos versiją. Neaišku, kada ji bus atnaujinta iki naujausios 9.0 versijos, kuri pasirodė tik 2018 metų rugpjūtį.

Be abejonės, tai vienas iš geriausių telefonų rinkoje už itin patrauklią kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.