Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Orkaitės ir jų galimybės

orkaitės

orkaitės

Viena pirmų erdvių, kurią įrengiame naujuose namuose – virtuvė. Čia praleidžiame labai daug laiko ne tik gamindami maistą, bet ir bendraudami su šeima, artimaisiais. Na, o jei virtuvė dar ir sujungta su svetaine, šis kambarys tampa tikru namų veidu, kurį dažniausiai mato ir jūsų svečiai. Todėl kuriant virtuvės dizainą reikia apgalvoti ir jos stilių, ir buitinės technikos prietaisų kokybę. Daugelis žmonių savo virtuvės neįsivaizduotų be orkaitės. Šiuolaikinė rinka siūlo šimtus skirtingų modelių su didele funkcionalumo įvairove, tad jei norite įsigyti sau tinkamiausią variantą, pateikiame informaciją, kurią turite žinoti apie orkaites ir jų galimybes.

Tipai

Pirmasis dalykas, kurį svarbu išsirinkti – orkaitės tipas. Jos gali būti elektrinės ir dujinės. Dujų orkaitės šiuo metu rinkoje mažiau populiarios, tačiau šio tipo įrenginius renkasi norintys sutaupyti arba profesionalūs virtuvės meistrai, mėgstantys gaminti senaisiais būdais. Elektrinės orkaitės yra be galo patogios ir gali turėti įvairių funkcijų, kurios palengvins buitį. Jos gali kur kas tiksliau nustatyti tikslią temperatūrą ir pagal nustatymus skleisti šilumą iš visų pusių arba tik iš viršaus ar apačios.

Talpa

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į orkaitės dydį ir talpą. Tai turėtų priklausyti nuo to, kokio dydžio jūsų šeima ir kaip dažnai bei kokiais kiekiais gaminate įvairius patiekalus orkaitėje. Pagrindinis didesnių orkaičių privalumas yra tas, kad ruošiant daugiau maisto vienu metu, taupoma energija, taip pat tokiose orkaitėse galima kepti itin didelius mėsos gaminius. Mažesnės orkaitės patogios tuo, kad neužima daug vietos, sunaudoja nedaug energijos ir esant poreikiui gali būti lengviau transportuojamos ar permontuojamos į kitą vietą.

Funkcionalumas ir papildomos programos

Svarbiausios ir reikalingiausios funkcijos, kurias turi atlikti orkaitės: maisto atitirpinimas, greitasis režimas, kelių patiekalų gaminimas skirtinguose lygmenyse arba galimybė įjungti tik viršutinį orkaitės kaitintuvą. Daugeliui taip pat svarbi grilio funkcija. Ji leidžia pagaminti patiekalus su apskrudusiais šonais ir sultingu vidumi. Sveikesnį gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms patinka orkaitės su gaminimo garuose funkcija, o naujausios orkaitės turi ir mikrobangų krosnelės funkciją, kuri leidžia atsisakyti šio papildomo prietaiso bei produktus pašildyti sveikesniu būdu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.