Straipsniai

verslas, laisvalaikis, technologijos

Jūsų galvos odai ir plaukams tinkamas šampūnas

Kad ir kokia plaukų būklė bebūtų, labai svarbu juos tinkamai prižiūrėti, jog būtų galima džiaugtis puikiais rezultatais. Vieniems tereikia palaikyti ir taip tobulą galvos odos būklę, kitiems dar vis reikia pasistengti kol bus pasiekiamas norimas rezultatas. Plaukų šampūnai iš tiesų yra labai svarbi higienos dalis, todėl norint ar ne, jį naudoti yra būtina. Taip ne tik pašalinami nešvarumai, bet ir galima susidoroti su kankinančiomis problemomis. Žinoma, jei priemonė yra pasirinkta prasta ir netinkama esamam plaukų tipui ar galvos odos būklei, tuomet nieko keisto, jei situacija tik pablogėja. Taigi, visuomet svarbu teikti pakankamai dėmesio pasirenkamiems produktams ir jų naudojimui.

Greičiausiai savo plaukų tipą suprasti nėra taip jau ir sunku. Sausi plaukai greitai veliasi, lūžinėja, nėra glotnūs ir švelnūs. Dažnai jie taip elektrinasi ir ne taip greitai riebaluojasi kaip kitų tipų plaukai. Riebius plaukus galima atskirti iš greito šaknų susiriebalavimo. Įprastai vargina greitai atsirandantis žvilgesys ir plaukų lipumas, dėl kurio gali susidaryti įvaizdis, jog galva ilgai nebuvo plauta, nors praeina vos diena ar dvi. Normalūs plaukai nei vienos iš šių savybės stipriai išreikštos dažniausiai neturi. Sausiems plaukams tiks drėkinantys plaukų šampūnai, riebiems geriau rinktis per daug aliejų neturinčių priemonių, o normaliems plaukams tinka labai daug įvairiausių variantų, tad svarbiausia skaityti etiketes.

Įvertinus plaukų tipą, reikia pagalvoti apie galvos odai. Galbūt jai reikia daugiau dėmesio nei suteikiate. Vien plaukų tipas nenustatys kokį plaukų šampūną pasirinkti, nes juo plaunama ir galvos oda, kuri gali būti sausa, riebi, pleiskanojanti ir panašiai. Iš esmės plaunant galvą, plaunama būtent galvos oda, o plaukams atitinka labai nedidelė šampūno dalis, kuri nubėga nuo šaknų. Tinkamai pasirinkus šampūną, kuris bus naudingas ir galvos, ir odos tipui bus galima džiaugtis gerėjančia jų būklę. Plaukų šampūnai gali būti įvairiausių sudėčių ir su įvairiausiais ingredientais, vieni iš jų padeda sausesniems, kiti riebesniems plaukams. Didelį jų pasirinkimą rasite – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Žinoma, yra ingredientų, kurių reikia vengti turint bet kurį plaukų ar odos tipą. Silikonai, parabenai ir itin aršūs, sausinantys plovikliai plaukų šampūnuose tikrai nedžiugina ir žavesio plaukams neprideda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Copyright © Visos teisės saugomos. | Newsphere by AF themes.